Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Chemp z lugnogo tyruzmy 230 січня 2017р.
Волиняни черговий раз підтвердили статус найсильніших в україні з лижного туризму (+ВІДЕО)
    26 - 29 січня 2017 року в м.Ужгороді Закарпатської області відбувся Кубок України з лижного туризму, організований Міністерством молоді та спорту України, Федерацією спортивного туризму України та Закарпатським центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Chemp z lugnogo tyruzmy 1
Chemp z lugnogo tyruzmy
     У Кубку України на дистанціях  IV класу нарівні з дорослими командами змагались і юніори. За Волинь, яку представляв директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, виступали дві збірні команди:  дорослу очолював інструктор Волинського центру туризму, майстер спорту України Олександр Оришко та вихованці Центру туризму - Микола Гейне, Іван Гаць, Софія Варинюк. За юніорську команду також виступали вихованці Центру туризму – Деонисій Семенюк, Максим Патута, Сергій Слонюк, Анастасія Батко, Катерина Каченюк та Дмитро Охоцький з Ківерцівської станції юних туристів, які стали переможцями в Чемпіонаті Волинської області з лижного туризму.
Chemp z lugnogo tyruzmy 4
   В перший день спортсмени змагались в особистому заліку на «Смузі перешкод». 4-х кілометрова дистанція проходила серед гористої лісової місцевості на околицях міста Ужгорода. Волиняни продемонстрували високий рівень спортивно-технічної підготовки та лижної майстерності.  Як серед чоловіків, так і серед жінок першість в турнірній таблиці була за волинянам. Абсолютним чемпіоном в особистому заліку серед чоловіків став капітан волинської команди Олександр Оришко, а серед жінок – Софія Варинюк, учениця ЗОШ І-ІІ с.Промінь Луцького району, яка виконала норматив «Кандидата у майстри спорту України». ІІ місце зайняли Микола Гейне та Анастасія Батко, ІІІ місце - у Івана Гаця. 
Chemp z lugnogo tyruzmy 3       Найскладнішою була дистанція «Лижного маршруту». Команди долали 8-ми кілометровий маршрут пересічною лісовою місцевістю по карті з численними лижними та технічними етапами, серед яких: подолання лісового завалу, ділянки тонкого льоду, лавинонебезпечного схилу, переправа по колоді, різні види техніки спусків та підйомів на лижах, крім того команди повинні були віднайти контрольні пункти на дистанції. Великий досвід дорослої волинської команди забезпечив їм беззаперечне І місце. Юніори в даному виді виступили теж добре, зайнявши ІІІ місце, пропустивши вперед команду Закарпатської області.
Chemp z lugnogo tyruzmy 5
     Дистанція третього дня стала вирішальною для юніорської збірної Волині, адже за сумою двох днів вони набрали однакову кількість балів із закарпатськими спортсменами. Велика жага до перемоги та спортивний азарт дав свій результат і волинські туристи перемогли своїх ближчих суперників.
Chemp z lugnogo tyruzmy 7
     В загальному підсумку переможний Кубок України дістався дорослій  команді Волині. Приємно вразила  своїми успіхами і дитяча збірна, яка посіла загальне ІІ місце, а замкнули трійку лідерів – господарі змагань – команда Закарпатської області.
Chemp z lugnogo tyruzmy 8
    Таким чином, волинські спортсмени черговий раз підтвердили свій непереможний статус з техніки лижного туризму. А попереду у них ще один старт на Чемпіонаті України з лижного туризму, який відбудеться в середині лютого в Чернівецькій області.
Chemp z lugnogo tyruzmy 9
Chemp z lugnogo tyruzmy 10
Chemp z lugnogo tyruzmy 15
Chemp z lugnogo tyruzmy 12
Chemp z lugnogo tyruzmy 14
Chemp z lugnogo tyruzmy 23
Chemp z lugnogo tyruzmy 13
Chemp z lugnogo tyruzmy 17
Chemp z lugnogo tyruzmy 18
Chemp z lugnogo tyruzmy 19
Chemp z lugnogo tyruzmy 16
Chemp z lugnogo tyruzmy 20
Chemp z lugnogo tyruzmy 21
Chemp z lugnogo tyruzmy 22

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
31