Рейтинг користувача:  / 13
ГіршийКращий 
Vol lugnuku Sribni pruzeru 120 лютого 2017р.
ВОЛИНСЬКІ ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ – СРІБНІ та бронзові ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ
     З 16 по 19 лютого 2017 року в Чернівецькій області відбувся Чемпіонат України з лижного туризму, організований Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України.
Vol lugnuku Sribni pruzeru
    За звання чемпіонів України боролись 12 команд з різних областей. За Волинь виступали дві команди - збірна Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій та Федерації спортивного туризму Волині, які представляв директор Центру туризму та президент федерації спортивного туризму Леонід Толстіхін. До складу команд ввійшли: Олександр Оришко, Микола Гейне, Марчук Андрій, Софія Варинюк, Іван Гаць, Олександр Романчук, Володимир Мельничук, Тетяна Гись та Анастасія Батко.
Vol lugnuku Sribni pruzeru 2
Vol lugnuku Sribni pruzeru 3
     Впродовж трьох днів спортсмени змагались на дистанціях найвищого        V класу в особистому та командному заліках.         Чемпіонами в особистому заліку стали волинські спортсмени: серед чоловіків - майстер спорту України, інструктор Волинського Центру туризму Олександр Оришко, серед жінок – кандидат у майстри спорту, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Промінь Луцького району Софія Варинюк, які продемонстрували найкращий рівень спортивно-туристської та лижної підготовки.
Vol lugnuku Sribni pruzeru 5
Vol lugnuku Sribni pruzeru 4
     Кожного дня волиняни були в числі переможців та призерів. У їхньому активі: І місце у командній «Смузі перешкод», ІІ місце на дистанції «Лижний маршрут»,  ІІ та ІІІ місця на особисто-командній «Смузі перешкод».
Vol lugnuku Sribni pruzeru 6
Vol lugnuku Sribni pruzeru 7
Vol lugnuku Sribni pruzeru 8
     У загальному підсумку за результатами трьох дистанцій волинські туристи-лижники вибороли срібні та бронзові нагороди. Кубки, медалі та дипломи Федерації спортивного туризму України за підписом народного депутата України А.Лопушанського поповнили скарбничку спортивних досягнень Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
Vol lugnuku Sribni pruzeru 9
Vol lugnuku Sribni pruzeru 10
Vol lugnuku Sribni pruzeru 11
Vol lugnuku Sribni pruzeru 13
Vol lugnuku Sribni pruzeru 14
Vol lugnuku Sribni pruzeru 15
Vol lugnuku Sribni pruzeru 16
Vol lugnuku Sribni pruzeru 17

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28