Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
I etap TPT 221 лютого 2017р.
відбувся І етап Кубку області з пішохідного туризму
   19 лютого 2017 року відбулись відкриті змагання І етапу Кубку області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, організовані Центром туризму, спорту та екскурсій та Старовижівською станцією юних туристів.
I etap TPT 3
    На змагання, організовані на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Мизове Старовижівського району, прибули 24 команди з міст Ковеля, Луцька, Нововолинська та Горохівського, Ківерцівського, Любомльського, Луцького, Старовижівського районів Волині, а також делегація юних туристів із сусідньої Львівської області.
I etap TPT 4
    На урочистому відкритті учасників та тренерів команд привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської райдержадміністрації Валентина Яриніч, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Мизове Сергій Лисик та головний суддя змагань Тетяна Оксенчук. Хвилиною мовчання учасники змагань вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та урочисто виконали гімн України.
I etap TPT 5
       Хорошим подарунком для всіх присутніх стало музичне вітання учнів школи.
     Команди змагались на двох дистанціях ІІ та ІІІ класу, облаштованих у спортивному залі школи. Туристська «Смуга перешкод» складалась з різних підйомів, спусків, навісних та крутопохилих переправ, траверсу умовного схилу, в’язання туристських вузлів.
I etap TPT 6
   Долаючи дистанції команди демонстрували володіння туристськими вміннями та навичками,  які набули під час навчання в туристсько-спортивних гуртках.
I etap TPT 7
I etap TPT 9
     У напруженій боротьбі за першість перемогу на дистанції ІІ класу здобула команда станції юних туристів м.Ковеля (тренер Артемук І.М.), ІІ місце посіли юні туристи ЗОШ І-ІІІ ст. с.Поліське Старовижівського району (тренер Волох Т.С.)  і  ІІІ місце зайняли школярі с.Промінь Луцького району (тренер Казаков В.М.).
  На дистанції ІІІ класу кращі результати продемонстрували спортсмени Старовижівського (с.Мизове), Любомльського (с.Штунь) районів, Старовижівської (команда «Імпульс») та Ківерцівської станцій юних туристів.
I etap TPT 8
I etap TPT 10
I etap TPT
I etap TPT 1

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28