Рейтинг користувача:  / 13
ГіршийКращий 
R seminar NPV 124 лютого 2017р.
регіональний семінар з питань національно-патріотичного виховання(+відео)
      23 лютого 2017 року в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій відбувся регіональний семінар-практикум з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
R seminar NPV 17
R seminar NPV 3
     У роботі семінару взяли участь член ради з питань національної єдності при Президентові України, директор Центру Національного Відродження Тарас Рондзістий, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Сергій Неділько, завідувач відділу Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Українському державному центрі туризму і краєзнавства Олег Бондарчук, представники управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Інституту національної пам’яті у Волинській області, Волинського військового комісаріату, обласного товариства сприяння обороні України, Козацького Стрілецького Братства, вчителі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, відповідальні за роботу з національно-патріотичного виховання, представники громадських національно-патріотичних організацій та засобів масової інформації.
R seminar NPV 2
    На початку семінару для учасників та гостей заходу з музичним привітанням у виконанні вихованців Луцького педагогічного коледжу виступив ансамбль народної музики «Троїсті музики».
R seminar NPV 7
R seminar NPV 4
R seminar NPV 8
R seminar NPV 9
R seminar NPV 10
    Основні питання, які розглядались на семінарі – це сучасний стан національно-патріотичного виховання на Волині, яке є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу в навчальних закладах області та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
R seminar NPV 15
   Учасники семінару познайомились з досвідом роботи національно-патріотичного виховання на прикладі районної ланки, зокрема Камінь-Каширської станції юних туристів (директор Тищук І.С.), школи І-ІІІ ступенів с.Гірка Полонка Луцького району (директор Мацялка В.І.) та обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (викладач предмету «Захист Вітчизни»     Попович Ю.В.).
R seminar NPV 6
R seminar NPV 32
R seminar NPV 33
    Сьогодні, враховуючи суспільно-політичне становище України, все більшої актуальності набуває національно-патріотичне виховання молоді, формування культурних та соціальних цінностей, активної громадянської позиції. З цією метою створена нова Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді. І дуже важлива тісна співпраця та впровадження кращого досвіду роботи в областях та районах, координація такої роботи з органами управління на державному рівні, - підкреслювали у своїх виступах заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Олександр Ткачук та директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Сергій Неділько.
R seminar NPV 16
R seminar NPV 11
    Презентуючи стан справ з національно-патріотичного виховання на Волині та роботу обласного Центру туризму, спорту та екскурсій зокрема, директор установи Леонід Толстіхін зазначив, що Центр туризму здійснює координацію інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи з військово-патріотичного напрямку серед навчальних закладів Волині, згідно доручення Міністерства освіти і науки як один з напрямів позашкільної освіти.
R seminar NPV 18
    Впродовж декількох років в Україні підтримуються на державному рівні військово-патріотичні спортивні ігри серед учнівської молоді такі як змагання фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу «Козацький гарт» та дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). Впродовж останніх десяти років на Волині відбуваються масштабні Фестивалі фізичної культури та національно-патріотичного виховання, як підсумок роботи в районах та містах області, де збираються понад півтисячі школярів. Впродовж кількох днів діти з великим азартом та бойовим духом змагаються в різноманітних спортивних та військових випробуваннях, вчаться долати труднощі, вміти виживати в природних умовах. Це хороша школа підготовки дітей, майбутніх захисників вітчизни, - підсумував Леонід Толстіхін.
R seminar NPV 19
    Приклади такої роботи учасники семінару могли побачити під час перегляду фільму. Багато організаційної роботи та методичних напрацювань в цьому напрямку підготовлено спеціалістами Центру туризму, які надають необхідну допомогу навчальним закладам області, підготовці збірних команд на Всеукраїнські змагання. Волинь має вагомі здобутки, могутній потенціал кадрів та хороші традиції в організації та проведенні різноманітних заходів з військово-патріотичного виховання молоді.
R seminar NPV 37
   Проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є важливим елементом у вихованні дітей та молоді, завдяки якому у цікавій спортивно-ігровій формі відбувається відродження національних традицій, формування соціальних цінностей, почуття відповідальності, обов’язку, патріотизму, вони сприяють духовному та фізичному розвитку.
   Перед учасниками семінару виступили представники громадських організацій - голова Волинського центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» Сергій Дружинович, голова ВМГО «Національний альянс» Богдан Бальбуза, голова громадського руху «Іскра» Матвій Сахно, представник Національної скаутської організації України «Пласт» Вікторія Мисан, які ділились прикладами своєї роботи.
R seminar NPV 34
R seminar NPV 30
R seminar NPV 31
Учасники семінару мали змогу познайомитись із виставкою «Народна війна», взяли участь у заняттях-практикумах, які проводили представники Волинського Козацького Стрілецького Братства на чолі з його отаманом Володимиром Перчуком.
R seminar NPV 22
R seminar NPV 23
R seminar NPV 35
    У підсумку семінару відбувся обмін думками та пропозиціями щодо покращення роботи, співпраці між освітянськими установами та громадськими організаціями. Було зазначено, що всіх об’єднує одна ціль – виховання здорових, сильних патріотів своєї Батьківщини. Тому варто не протистояти один одному, а об’єднатись навколо спільної ідеї заради перемоги та світлого і мирного майбутнього своєї країни.
R seminar NPV 36
R seminar NPV 20

R seminar NPV 12
R seminar NPV 13
R seminar NPV 24
R seminar NPV 25
R seminar NPV 26
R seminar NPV 27
R seminar NPV 38
R seminar NPV 29

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28