Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
II etap TPT 26 березня 2017р.
завершився ІІ етап Кубку області з пішохідного туризму
   5 березня 2017 року відбувся ІІ етап Кубку області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, організований Центром туризму, спорту та екскурсій на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка Луцького району.
II etap TPT 8
    17 команд з міст Ковеля та Луцька, Ківерцівського, Любомльського, Луцького, Старовижівського, Маневицького районів змагались за перемогу у ІІ етапі відкритого Кубку області з пішохідного туризму.
II etap TPT 9
II etap TPT 10
II etap TPT 11
II etap TPT 12
     Юні туристи долали «Смугу перешкод» на двох дистанціях ІІ та ІІІ классу, облаштованих у спортивному залі школи. Змагання такого рангу вперше відбулись у даному навчальному закладі. Директор школи Василь Мацялка та педагогічний колектив зробили всю необхідну роботу для того, аби змагання відбулись на хорошому рівні і учасники мали можливість показати свою туристсько-спортивну майстерність.
II etap TPT
II etap TPT 1
II etap TPT 3
     На дистанції ІІ класу кращі результати показали команди Луцького району (тренери Казаков В.М., Феш О.В.),  які посіли І і ІІ місця, третіми фінішували вихованці Ківерцівської станцій юних туристів (тренер Тананайський Ю.В.)
II etap TPT 4
II etap TPT 5
    На дистанції ІІІ класу перемогла команда Ківерцівської станцій юних туристів (тренер Тананайський Ю.В.), а ІІ і ІІІ місця розділили команди Луцького району (тренери Казаков В.М., Феш О.В., Востріков А.В.).
II etap TPT 6
II etap TPT 7
    У загальному підсумку за сумою результатів двох етапів Кубку області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях І місце виборола команда Ківерцівської станції юних туристів, ІІ місце посіли спортсмени Луцького району і ІІІ місце за юними туристами Старовижівського району. Переможці та призери змагань отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.
II etap TPT 17
II etap TPT 21
II etap TPT 18
II etap TPT 19
    З кожним роком туристські змагання у спортивних залах набувають все більших обертів. Такі заходи дають можливість дітям змагатись за будь-якої погоди, особливо це актуально у зимовий період. В області вже є чимало навчальних закладів, де у спортзалах обладнані туристські полігони. В першу чергу це цікаво дітям, вони можуть тренуватись і змагатись в межах школи, це полегшує організацію роботи вчителю чи тренеру, дає можливість залучити більшу кількість дітей до активного дозвілля.
II etap TPT 13
II etap TPT 14
II etap TPT 15
II etap TPT 16
II etap TPT 22

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31