Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
Pedkoledg 715 березня 2017р.
СТУДЕНТИ ПЕДКОЛЕДЖУ ВПРАВЛЯЛИСЬ
У ТЕХНІЦІ ТУРИЗМУ ТА ОРІЄНТУВАННІ (+ВІДЕО)
    14 березня 2017 року відбулась Відкрита Першість Луцького педагогічного коледжу з пішохідного туризму та спортивного орієнтування в закритих приміщеннях серед студентської молоді, організована обласним Центром туризму, спорту та екскурсій спільно з Луцьким педагогічним коледжем.
     - Такі змагання щорічно проводяться у педагогічному коледжі, вони є цікавими для студентів і сприяють їх фізичному розвитку. Співпраця із Центром туризму має хороші традиції у підготовці наших студентів, - зазначив у своєму виступі на урочистому відкритті директор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук.
Pedkoledg
  - Дистанції, які обладнані суддями в спортивному залі, не є складними, враховуючи різну підготовку учасників, проте кожен зможе спробувати свої сили і далі вдосконалювати туристські навички, - підсумував директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін.
Pedkoledg 1
Pedkoledg 2
  За першість змагались 11 команд з Луцького національного технічного університету, Луцького базового медичного коледжу, коледжу технологій, бізнесу та права та Луцького педагогічного коледжу.
Pedkoledg 5
    Студенти демонстрували свої вміння та навички туристської техніки, необхідні для подолання «Смуги перешкод». Кращі результати на цій дистанції показали: команди Луцького педагогічного коледжу, зайнявши І та ІІІ місця, а срібними призерами стала команда Луцького національного технічного університету.
Pedkoledg 6
    Дистанції з орієнтування були встановлені в коридорах коледжу. Для відмітки на контрольних етапах використовувалась сучасна система електронної відмітки. Учасники змагались на двох дистанціях окремо серед дівчат та юнаків, відшуковуючи свої контрольні пункти, розташовані на різних поверхах, орієнтуючись по карті.
Pedkoledg 4
    Переможцями в даному виді як серед юнаків, так і серед дівчат стали студенти Луцького педагогічного коледжу - Віліч Сергій та Микитюк Тетяна, Камінський Олександр та Колеснікова Юлія, Войцеховський Віталій та Деркач Наталія. Орієнтування у стінах власного навчального закладу далось їх набагато краще.Переможці та призери в кожному виді та в загальному заліку отримали дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, Луцького педагогічного коледжу, медалі та кубки.
Pedkoledg 3
    В Центрі туризму особлива увага приділяється залученню молоді до туристсько-спортивної, краєзнавчо-пошукової, дослідницької роботи, що дає хороші результати у подальшому. Здобувши практичні знання, вміння та навички, студенти, майбутні педагоги, зуміють передати їх своїм вихованцям, навчити змістовно відпочивати. Крім того, окремі студенти, пройшовши спеціальну підготовку в Центрі туризму, залучаються до роботи у якості вожатих у «табір Сонячний» на літній період, де на практиці застосовують набуті знання у роботі з дітьми.
Pedkoledg 9
 Pedkoledg 8
Pedkoledg 10

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31