Рейтинг користувача:  / 15
ГіршийКращий 
Chemp Voluni SO 2925 квітня 2017р.
Чемпіонат волині зі спортивного орієнтування (+ВІДЕО)
   Понад 230 школярів взяли участь у 45-му відкритому Чемпіонаті Волині зі спортивного орієнтування, який відбувся 19-21 квітня 2017 року в смт.Маневичах, організований обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації, відділу освіти Маневицької райдержадміністрації та районного Центру творчості дітей та юнацтва.

Chemp Voluni SO

     На урочистому відкритті юних спортсменів та тренерів привітали голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, начальник організаційного відділу районної ради Віктор Турик, начальник відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Валентина Книш, селищний голова Олександр Гаврилюк.
Chemp Voluni SO 1 
    У своїх виступах представники влади району щиро вітали  кращих спортсменів, які змагатимуться за першість свого міста чи району.
  Директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій  Леонід Толстіхін зазначив: «Спортивне орієнтування є досить популярним видом спорту серед школярів, і з приємністю відзначаю, що цього року на Чемпіонаті України команда волинян зайняла ІІ місце. Це показник, який говорить про рівень розвитку даного виду в нашій області».
Chemp Voluni SO 2
    Відразу після урочистостей спортсмени розпочали 3-денну боротьбу за першість в особисто-командних змаганнях у 6 вікових групах. До змагань спеціалістами обласного центру туризму було підготовлено нові спортивні карти. Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, давали можливість спортсменам проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на змаганнях, дозволяла учасникам відразу побачити свій результат та рейтинг у групі, а також характеристику руху по дистанції.
Chemp Voluni SO 3
Chemp Voluni SO 4
Chemp Voluni SO 5
   У перший день спортсмени змагались на спринтерських дистанціях на території місцевого парку.  Хоча дистанції і були короткими, проте велика кількість контрольних пунктів – від 7-8-ми в молодших групах до 15-ти в старших вимагали від учасників швидкості і точності в застосуванні різних прийомів орієнтування. Найспритнішими  в своїх групах стали: Катерина та Юрій Черняки з Луцького району, Ольга Гупало з міста Луцька, Максим Садовий з Маневицького району, Анна Сачук та Богдан Климук із Старовижівнського району.
Chemp Voluni SO 7
Chemp Voluni SO 9
Chemp Voluni SO 8
Chemp Voluni SO 6
      Найскладнішими були дистанції другого дня, облаштовані в лісовому масиві поблизу Маневич.  Спортсмени долали понад 6 км в старших групах та близько 2 км в молодших. Складності додавала і сама місцевість, для подолання якої велике значення відігравало вміння орієнтуватись по рельєфу, визначати азимут та рухатись за ним. І наскільки вміло та грамотно діти застосовували свої вміння на змаганнях, залежав їх результат. Переможцями того дня знову ж таки стали Катерина і Юрій Черняки та Софія Варинюк (Луцький район), Іван Білінський (Маневицький район), Марія Філюк і Назар Оксенчук  (Старовижівський район).На 2-етапній естафеті третього дня за сумою очок, набраних командами в різних групах, лідерами стали юні орієнтувальники Камінь-Каширського району, у числі призерів – спортсмени міста Луцька та Маневицького району.
Chemp Voluni SO 13
Chemp Voluni SO 15
Chemp Voluni SO 12
Chemp Voluni SO 14
Chemp Voluni SO 16
Chemp Voluni SO 17
Chemp Voluni SO 10
Chemp Voluni SO 11
     У загальному заліку за підсумками виступів спортсменів на різних дистанціях перемогу в Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування виборола команда Камінь-Каширського району, друге місце посіли школярі Старовижівського району, а замкнули трійку лідерів спортсмени міста Луцька. Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій та медалями, а команди – переможці в загальному заліку отримали грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубки. Змагання відбулись на високому організаційному рівні завдяки сприянню органів місцевої влади, а також гостинному прийому Маневицької загальноосвітньої школи № 2 – гімназії імені А.Бринського, на базі якої розміщувались учасники змагань. Всі три дні дітям сприяла і хороша сонячна погода, яка дала можливість не лише змагатись, а й добре відпочити на природі.
Chemp Voluni SO 18
Chemp Voluni SO 19
Chemp Voluni SO 20
Chemp Voluni SO 21
Chemp Voluni SO 22
Chemp Voluni SO 23
Chemp Voluni SO 24
Chemp Voluni SO 25Chemp Voluni SO 26
Chemp Voluni SO 27
Chemp Voluni SO 28
Chemp Voluni SO 29

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30