Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
Seminar Ker Myzeiv N Z. 727 квітня 2017р.
СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ МУЗЕЇВ
НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
    26 квітня 2017 року в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій відбувся обласний семінар керівників музеїв навчальних закладів Волині.
  У роботі семінару, організованому управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з Центром туризму, спорту та екскурсій та Волинським краєзнавчим музеєм взяли участь керівники музеїв військово-історичного профілю навчальних закладів зі всієї області.
Seminar Ker Myzeiv N Z. 4
Seminar Ker Myzeiv N Z. 5
   У своєму виступі перед учасниками семінару заступник начальника управління освіти, науки та молоді Тетяна Соломіна зазначила: «Сьогодні, коли Україна ціною життя своїх кращих синів, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуло патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Події стверджують, що переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявляють високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію. Це є свідченням системної виховної роботи педагогічних колективів навчальних закладів області».
Seminar Ker Myzeiv N Z. 6
   Музеї навчальних закладів стали дієвими осередками освіти і виховання учнівської молоді, формування у неї національної свідомості. Саме вони забезпечують духовну єдність поколінь, є скарбницею народної пам’яті, героїчного духу.
Seminar Ker Myzeiv N Z. 7
   Станом на 25 квітня 2017 року на обліку перебуває 178 музеїв при навчальних закладах області, з них 34 музеї удостоєно високого звання «Зразковий музей». Координацію роботи таких музеїв здійснює обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.
Seminar Ker Myzeiv N Z. 8
Seminar Ker Myzeiv N Z. 9
    Приємно відзначити, що на Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу", який відбувся нещодавно у Києві, серед учасників майже всіх територій України представники трьох волинських музеїв вибороли призові місця. Це - ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Підбереззя Горохівського району (керівник Шевчик В.П.), Луцького НВК «Гімназія № 14 імені В.Сухомлинського» (керівник Свереда Б.А.), НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей м.Володимира-Волинського (керівник Книш М.О.).
    Особливо важливу роль у патріотичному вихованні молоді у зв’язку з сучасною ситуацією в Україні відіграють військово-історичні музеї. У таких музеях навчальних закладів області створено нові експозиції «Волиняни – герої Небесної Сотні», «Неоголошена війна. Волинський рахунок», оформлено тематичні виставки, проводяться масові заходи, щоб донести до молоді дух патріотизму, виховувати українців – патріотів, готових боронити рідну землю від окупантів і терористів, відстоювати незалежність і цілісність держави. В освітніх закладах, де навчались Герої Небесної Сотні і учасники АТО, які віддали своє життя за Україну, відкрито меморіальні дошки на честь Героїв України.
Seminar Ker Myzeiv N Z. 10
    Під час роботи семінару учасники познайомились з досвідом роботи зразкового музею «Прикордонної слави» Гущанського НВК Любомльського району (керівник Середа Н.Ю.), відвідали Волинський краєзнавчий музей, а також Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки.
Seminar Ker Myzeiv N Z
Seminar Ker Myzeiv N Z. 1
Seminar Ker Myzeiv N Z. 2
Seminar Ker Myzeiv N Z. 3
    У підсумку відбувся обмін думками та пропозиціями щодо покращення роботи та активізації пошукової діяльності, відвідування учнями шкільних музеїв під час подорожей та масових заходів.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30