Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
SO Prukordonnuku30 квітня 2017р.
ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ СЕРЕД ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ
ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ УКРАЇНИ
    На дитячій турбазі «Юний турист» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій відбувся Чемпіонат Державної прикордонної служби України зі спортивного орієнтування.
     Змагання організовані спортивним комітетом Державної прикордонної служби України, Луцьким прикордонним загоном за сприяння обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
SO Prukordonnuku 22
    25 команд – понад 100 військовослужбовців – від солдата до полковника взяли участь у дводенних змаганнях, які відбувались 28-29 квітня 2017 року в лісовому масиві спортивного полігону дитячої туристської бази «Юний турист», що у селі Лище поблизу міста Луцька.
SO Prukordonnuku 1
SO Prukordonnuku 2
   Згідно програми, змагання відбувались у чотирьох вікових групах. В перший день військовослужбовці долали особисту дистанцію заданого маршруту - це близько 3-х кілометрів з 5-6 контрольними пунктами. Кращі результати на дистанції показали: у першій групі – Олександр Оліференко з Луцького прикордонного загону, Богдан Медвідь з Національної академії Держприкордонної служби та Юрій Бойко з Житомирського прикордонного загону; у другій групі – Василь Беца та Роман Гаврилюк з Чопського прикордонного загону та Сергій Новосад з Луцького прикордонного загону; у третій групі - Олексій Єрмошко з Навчального центру підготовки спеціалістів Держприкордонної служби, Валерій Нефедюк з Луцького прикордонного загону та Віталій Косік з Харківського прикордонного загону; у четвертій групі – Олександр Власюк з Донецького прикордонного загону, Роман Молодика та Олександр Забара з Сумського прикордонного загону.
   На 4-етапній естафеті другого дня змагань перемогу вибороли військовослужбовці Луцького прикордонного загону, друге місце здобули прикордонники Чернівецького, а третє - Чопського загонів.
 SO Prukordonnuku 15
SO Prukordonnuku 16
SO Prukordonnuku 17
SO Prukordonnuku 18
SO Prukordonnuku 19
       До змагань спеціалісти обласного Центру туризму підготували хороші дистанції та задіяли електронну відмітку, завдяки якій учасники відслідковували свої результати на табло на фініші. SO Prukordonnuku 3
SO Prukordonnuku 4
 SO Prukordonnuku 11
SO Prukordonnuku 5
SO Prukordonnuku 7
   Орієнтування на місцевості, знання карти та умовних знаків є важливим елементом підготовки військовослужбовців-прикордонників. А такі змагання дають можливість проявити свої вміння і навички та спонукають до підвищення майстерності.
SO Prukordonnuku 6
SO Prukordonnuku 9
SO Prukordonnuku 10
   Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби Микола Подоляк зазначив, що змагання відбулись на дуже високому організаційному рівні і для учасників були створені хороші умови.
SO Prukordonnuku 21
  В підсумку Чемпіонату директор обласного Центру туризму та віце-президент Федерації спортивного туризму України Леонід Толстіхін запропонував спортивному комітету Державної прикордонної служби започаткувати і змагання зі спортивного туризму, які теж будуть актуальними для підготовки військовослужбовців. 
SO Prukordonnuku 12
SO Prukordonnuku 13
SO Prukordonnuku 14

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31