Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
MignarVustavka25 травня 2017р
ДЕЛЕГАЦІЯ ВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ
ЗДОБУЛА ІІІ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ
     З 20 по 22 травня в м. Дніпро відбулася ІІ Міжнародна дитяча туристсько- освітня виставка «З любовю до Батьківщини в Європейській спільноті», присвячена Дню Європи в Україні.
MignarVustavka 1           Організаторами виставки виступили: Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва. Вдруге в роботі виставки взяла участь делегація Волинської області, яку представляли гуртківці Центру туризму, спорту та екскурсій  - Антоніна Кузьма, Юлія Колесникова та методист Центру Віталій Гнатюк.
MignarVustavka 4
    Даний захід проводиться з метою ознайомлення з кращим досвідом навчальних закладів, громадських організацій України та країн Європи, налагодження співробітництва, участь у спільних проектах. В ході виставки її учасники презентували туристсько-краєзнавчі можливості своїх регіонів, проводили віртуальні екскурсії найбільш цікавими об’єктами, брали участь в інноваційному заході «Жива бібліотека», де мали можливість поспілкуватися з представниками Марокко, Гани, Анголи, Монголії, Польщі, Швеції та Ізраїлю. Крім того, організатори підготували цікаву та насичену культурно-екскурсійну програму.
MignarVustavka 3
     За підсумками виставки делегація Волинського обласного Центру туризму посіла ІІІ загальне місце, а також була нагороджена окремою грамотою за оригінальне висвітлення  історико-культурних скарбів Волині в екскурсійному маршруті.
MignarVustavka 2

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30