Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Chemp VT 55 червня 2017р
ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ
З ВОДНОГО ТУРИЗМУ (+ВІДЕО)
    2-4 червня 2017 року на річці Стохід поблизу с.Черськ Маневицького району відбувся відкритий Чемпіонат  Волинської області з  водного туризму,
організований обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, Федерацією спортивного туризму Волині за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та органів влади Маневицького району
Chemp VT
  
Chemp VT 1
    У змаганнях взяли участь 15 команд, з яких - 9 дитячих та 6 дорослих. На урочисте відкриття змагань прибули голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, начальник Маневицького відділу освіти Валентина Книш, які побажали учасникам вдалих стартів та хорошого відпочинку у цьому мальовничому куточку волинського краю.
Chemp VT 2
Chemp VT 3
Chemp VT 4
    Організатори підготували для учасників цікаві та досить непрості дистанції. В перший день екіпажі долали на байдарках «Спринт» зі спеціальними завданнями. Умовами змагань було передбачено проходження заданого 3-х кілометрового маршруту із обов’язковою відміткою на шести контрольних пунктах. На старті екіпажі отримували карту та електронний чіп. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на дистанції, дозволяла відразу на фініші побачити характеристику руху екіпажів на маршруті та їх рейтинг.
Chemp VT 6
Chemp VT 8
Chemp VT 9
Chemp VT 12
       Кращі результати у даному виді показали команди Старовижівського та Маневицького районів.
     - Дуже сподобались ці змагання, - ділиться враженнями Іван Павлович з міста Ковеля. – Щоб пройти дистанцію, треба було не лише добре гребти, а велике значення відігравало вміння орієнтуватися по карті, адже на річці було багато різних русел і треба було правильно вибирати шлях.
Chemp VT 7
Chemp VT 11
    Такий вид – орієнтування на байдарках - вперше запропонований організаторами, проте за відгуками спортсменів, дуже їм сподобався.
    Наступного дня екіпажі долали коротку дистанцію «Слалом». Тут необхідно було продемонструвати своє вміння та технічну майстерність у володінні байдаркою для проходження 10 воріт у різних напрямках.
Chemp VT 13
Chemp VT 18
Chemp VT 17
Chemp VT 16
Chemp VT 19
    - Досить несподівано, що юнаки перевершили своєю майстерністю дорослих і переможці показали кращий час, - зазначає директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. - Всі команди виступали на хорошому рівні, були добре підготовлені, тому боротьба велась за кожну секунду.
Chemp VT 20
Chemp VT 21
Chemp VT 22
    На цій дистанції лідерами серед юнаків стали Андрій Чуднов та Іван Сопронюк з Маневицького району, а серед змішаних екіпажів – Марія Сливка та Владислав Пожарний із Старовижівського району, які подолали дистанцію менше як за 3 хвилини.
Chemp VT 23
Chemp VT 24
    У загальному заліку за сумою місць на двох дистанціях переможцями Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків стала команда Маневицького району, ІІ і ІІІ місця посіли спортсмени Старовижівського району. Серед дорослих екіпажів виграла команда OC Wolf з міста Луцька. Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.
Chemp VT 29
Chemp VT 32
Chemp VT 30
Chemp VT 31
Chemp VT 33
Chemp VT 34
Chemp VT 35
   Змагання відбулись на високому організаційному рівні та пройшли успішно завдяки сприянню сільського голови села Троянівка Миколи Ясюка, Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва, працівників Бережницького лісництва Волинського військового лісгоспу, силами яких створено гарний рекреаційних пункт «Приборове», де розміщувались учасники.
Chemp VT 36
Chemp VT 38
Chemp VT 37
  У майбутньому планується продовжити проведення змагань в цьому ж регіоні та розширити їх до рівня всеукраїнських та міжнародних.
Chemp VT 14
Chemp VT 10
Chemp VT 25
Chemp VT 26
Chemp VT 27
Chemp VT 28

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30