Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
T Sonyachnuy 29 червня 2017р.
розпочав літній оздоровчий сезон
«табір сонячний» (+ВІДЕО)
     7 червня 2017 року розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «табір Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
T Sonyachnuy
     На І зміну заїхало 158 дітей з Тернопільської області, Ківерцівського району та міста Луцька.
T Sonyachnuy 3
     На урочистому відкритті зміни з початком роботи табору дітей привітав директор Центру туризму Леонід Толстіхін: - «Табір, у якому ви перебуваєте, є одним з найстаріших, проте за шість останніх років, відтоді як ним почав опікуватись Центр туризму, він суттєво змінився: зроблено ремонти в усіх корпусах, встановлені внутрішні санвузли, закуплено м’який та ігровий інвентар, щоб дітям було комфортно. Але найбільше табір подобається дітям за його активну та цікаву програму. «Табір Сонячний» визнаний одним з найкращих на Волині і в минулому році зайняв ІІІ місце із понад 400 таборів України у номінації «Позашкільний заклад оздоровлення та відпочинку».
T Sonyachnuy 4
     З музичним вітанням перед дітьми виступив відомий кіно-, відео оператор Волинського телебачення, художник та співак Омелян Іванюк, а також вихованець Палацу учнівської молоді, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів гри на сопілці Роман.
T Sonyachnuy 6
T Sonyachnuy 7T Sonyachnuy 9
   Цього року табір буде проводити 4 зміни: три – по 21 дню і одна – 14 днів, і всі вони вже майже наповнені.
T Sonyachnuy 8
      Табір унікальний тим, що він спортивно-туристського спрямування і має спеціально обладнані майданчики зі склелазною стінкою та «смугою перешкод», діти набувають нових вмінь та навичок на майстер-класах з орієнтування на місцевості, пішохідного та водного туризму. Найбільшим привілеєм є природна водойма, де діти мають можливість кожного дня відпочивати на озері, кататись на човні, катамарані, байдарці. Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси, фестивалі, дискотеки, заняття в гуртках, а ще активний відпочинок на озері не дадуть сумувати нікому.
T Sonyachnuy 1
T Sonyachnuy 11
   Організація якісного, повноцінного оздоровлення та активного відпочинку, пізнавального дозвілля, пропаганда здорового способу життя, створення умов для розвитку творчих здібностей - основні завдання, які ставить перед собою обласний Центр туризму, спорту та екскурсій під час проведення оздоровчої кампанії.
T Sonyachnuy 10

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30