Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
Zmag Sil Shkil 32
14 червня 2017р.
ОБЛАСНІ ТУРИСТСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД
СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ (+ВІДЕО)
    10-13 червня 2017 року на турбазі «Юний турист» поблизу с.Лище Луцького району відбувся обласний туристський зліт серед сільських загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів, організований обласним центром туризму, спорту та екскурсій. 

     - «Ці змагання, присвячені пам’яті Ігоря Коротуна, ми проводимо вже всьоме на нашій турбазі саме для сільських дітей, - говорить Леонід Толстіхін, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. Це центральний захід для такої категорії дітей, де вони можуть показати свої можливості та активно і корисно провести час на лоні природи».

Zmag Sil Shkil
Zmag Sil Shkil 25
     В програмі зльоту – змагання зі спортивного орієнтування, туристська «Смуга перешкод», комбінований туристський маршрут, естафета з велосипедного та водного туризму, яка включала в себе фігурне водіння велосипеду, велокрос та долання на байдарці водного етапу. Крім того, діти змагались у конкурсах таборування, туристської самодіяльності, кашоварів.
Zmag Sil Shkil 8
Zmag Sil Shkil 9
Zmag Sil Shkil 13
Zmag Sil Shkil 18
Zmag Sil Shkil 8
Zmag Sil Shkil 19
Zmag Sil Shkil 20
Zmag Sil Shkil 22
     Цікавим для дітей був туристський комбінований маршрут,  прокладений у лісовому масиві с.Гаразджа. Під час походу, довжиною до 10 кілометрів, юні туристи, орієнтуючись за картою, шукали спеціальні станції, на яких виконували ряд завдань -  визначали азимут та відстань, розпалювали вогнище, надавали першу медичну допомогу, в’язали туристські вузли, описували природні та історичні об’єкти на маршруті, а долали дистанції з орієнтування на місцевості.
Zmag Sil Shkil 4
Zmag Sil Shkil 6
Zmag Sil Shkil 5
     Впродовж кількох діти жили в наметах, готували їжу на вогнищі, змагались та відпочивали. За цей невеликий період юні туристи отримують важливий життєвий досвід організації побуту в польових умовах, туристські навички під час здійснення походу та подолання природних перешкод на маршруті, вчаться працювати в команді, загартовуються.
Zmag Sil Shkil 7
     Кожного дня діти змагались з великим азартом, проте у спорті завжди є переможці. Отож, перехідний кубок Першості другий рік поспіль отримують школярі збірної команди Луцького району, які в кожному виді зайняли перші місця, друге місце посіли юні туристи Маневицького району, а замкнули трійку лідерів учні ЗОШ І-ІІ ст. с.Седлище Старовижівського району.
Zmag Sil Shkil 23
Zmag Sil Shkil 27
Zmag Sil Shkil 28
Zmag Sil Shkil 29
Zmag Sil Shkil 30
Zmag Sil Shkil 31
Zmag Sil Shkil 1
Zmag Sil Shkil 3
Zmag Sil Shkil 2

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31