Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Motyzkove mistechko6 липня 2017р.
У «таборі Сонячний»
тепер є мотузкове містечко (+Відео)
    У «таборі Сонячний» для дітей відкрили мотузкове містечко з навісною «Смугою перешкод».

 -  "Це буде нова забава для дітей в нашому таборі, - розповідає директор Центру туризму Леонід Толстіхін. – Кілька років тому ми зробили дві скелелазні стінки, а тепер відкриваємо першу чергу - лише третину - мотузкового містечка, яке буде значно більшим і матиме два яруси. Нижній ярус облаштований на висоті 2,5 метра, а верхній – 6 метрів. Кожен з них складатиметься із близько десяти різних етапів – перешкод. Це буде дуже цікаво не лише для дітей, а й молоді. Ми намагаємось, щоб у таборі було багато спорту, щоб діти рухались, стрибали, лазили, адже рух – це здоров’я».
Motyzkove mistechko 2
Motyzkove mistechko 1
Motyzkove mistechko 5
     6 липня у таборі згідно програми - спортивно-туристський день. Крім веселих естафет та розваг на воді, діти долали «скеледром» та навісну «Смугу перешкод» у  мотузковому містечку, облаштованому на спортивному полігоні табору. 
     Спочатку діти з допомогою інструктора одягали відповідне спорядження – страхувальні системи і каски, а потім піднімались до стартового майданчика на висоту другого поверху і тоді долали дистанцію з різними етапами «смуги перешкод», навішеної між деревами. 
Motyzkove mistechko 7
Motyzkove mistechko
- "Дуже цікава навісна переправа, - ділиться враженнями лучанин Гузькин Денис, - великий адреналін отримуєш, коли проходиш різні перешкоди". Кожен загін з великим нетерпіння чекав своєї черги, щоб випробувати власні сили. Радість і захоплення в очах дітей після проходження дистанції давали зрозуміти, що дорослі роблять хорошу справу, щоб їм було цікаво.

Motyzkove mistechko 14
Motyzkove mistechko 8
Motyzkove mistechko 12
Motyzkove mistechko 13
Motyzkove mistechko 16
Motyzkove mistechko 4

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31