Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
Chem BelTyruzmy 915 липня 2017р.
ВОЛИНЯНИ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ
З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ 
  8-14 липня 2017 року в місті Світловодську Кіровоградської області відбувся Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму, у якому взяла участь і збірна команда обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
     Згідно програми Чемпіонату, спочатку спортсмени змагались на комплексній дистанції, яка складалась з «велокросу», «фігурного водіння велосипеду» та «тріалу». На цій дистанції волинська команда здобула бронзові нагороди, посівши ІІІ місце. Кращі результати в особистому заліку показали: Сокол Давид – І місце та Мазурик Наталія – ІІІ місце на «фігурному водінні велосипеду», а також ІІІ місце у Мазурик Наталії на «велокросі».
Chem BelTyruzmy 2
Chem BelTyruzmy 4
     Складнішою була дистанція «Велораллі» IV класу. Під час подолання 43-кілометрової дистанції спортсмени виконували ряд завдань на 11 етапах маршруту (надання першої медичної допомоги, переправа через яр по колоді, крутий спуск, швидкісна ділянка, завдання з орієнтування на місцевості, в’язання туристських вузлів тощо). На цій дистанції волиняни показали найкращий час і впевнено вибороли І місце, а Сокол Давид, Оксенчук Назар, Маркевич Юрій, Мазурик Наталія виконали норматив «Кандидата у майстри спорту». 
Chem BelTyruzmy 5
Chem BelTyruzmy 6
      У загальному підсумку волинські туристи стали чемпіонами України серед юнаків з велосипедного туризму, друге місце посіла команда Вінниці і ІІІ – у спортсменів з Харкова. В нагороду команди отримали грамоти від заступника Міністра освіти і науки України, кубки та медалі.
Chem BelTyruzmy 7
     У складі команди виступали спортсмени зі Старовижівського та Маневицького районів: Сокол Давид, Ященко Марія, Оксенчук Назар, Веліч Сергій, Маркевич Юрій, Мазурик Наталія. Тренери команди – Ященко Михайло – вчитель ЗОШ с.Мизове Старовижівського району та Третевич Борис – методист обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.
Chem BelTyruzmy 8
Chem BelTyruzmy 10
Chem BelTyruzmy
Chem BelTyruzmy 1
Chem BelTyruzmy 11
<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31