Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
P litn ozdorovl 1930 серпня 2017р.
підсумки літнього оздоровлення
   Майже 800 школярів цього року було охоплено  різними формами активного відпочинку та оздоровленням не лише з Волині, але й з інших регіонів України, зокрема Тернопільської, Дніпровської та Донецької областей. З таким підсумком 28 серпня 2017 року завершив літню оздоровчу кампанію обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.
P litn ozdorovl
   За кілька останніх років обласний Центр туризму став лідером у сфері оздоровлення та відпочинку дітей у Волинській області. Традиційно одним з перших розпочав свою роботу «табір Сонячний».
P litn ozdorovl 1
P litn ozdorovl 2
    - «У цьому році за чотири зміни в таборі оздоровились 645 дітей, - говорить директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін.
P litn ozdorovl 23
      - Відпочинок у таборі користується великим попитом. Діти, побувавши тут хоча б раз, хочуть знову сюди повернутися. Адже тут цікаве і різноманітне дозвілля, яке не кожен табір зможе запропонувати. Завдяки тому, що в таборі є власна водойма, діти мають можливість кожен день активно відпочивати на озері, плавати на катамарі, байдарках та човнах. Також табір має туристський навчально-тренувальний полігон зі «скеледромом», а в цьому році зробили ще «Мотузкове містечко». Крім того, щороку поліпшуємо умови проживання. Зроблено ремонти в спальних  корпусах, в двох з них встановлені санвузли. На початку оздоровчої кампанії ми взяли участь у восьми тендерах на проведення оздоровлення дітей, шість з яких виграли. Замовниками були відділи освіти Ківерцівського, Ратнівського, Маневицького, Любомльського, Любешівського районів та міста Тернополя. Крім того, ми співпрацюємо з різними підприємствами та установами, які закупляють у нас путівки, а також замовниками є батьки. Тому всі чотири зміни були максимально заповнені. Бажаючих було значно більше, проте місць не вистачало. Нами вже виготовлена технічна документація на новий сучасний спальний корпус, який вирішить проблему збільшення місць для оздоровлення дітей в літній період та дозволить приймати школярів протягом всього року, і не лише з Волині, а й з інших регіонів України та інших країн, які приїздять до нас на змагання та екскурсії. За підтримки влади такий корпус вже можна було б мати за 1-2 роки».
P litn ozdorovl 3
P litn ozdorovl 4
      Впродовж літа в «таборі Сонячний» оздоровлювались діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, батьки яких перебувають чи загинули в зоні проведення АТО, а також талановиті та обдаровані.
P litn ozdorovl 6
P litn ozdorovl 5
    У таборі створені всі умови для того, аби дитина, перебуваючи тут, мала можливість не лише оздоровитись і загартуватись,  що в першу чергу, адже табір спортивно-туристського напрямку, а й проявити свої здібності, відкрити таланти, пізнати щось нове, цікаве і корисне для себе. Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні конкурси,  військово-спортивні та козацькі ігри,  конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища та багато-багато іншого.  Нових вмінь та навичок діти набували на майстер-класах з орієнтування на місцевості, скелелазіння, пішохідного та водного туризму, а також на цікавих гуртках.
P litn ozdorovl 7
P litn ozdorovl 8
P litn ozdorovl-10
P litn ozdorovl 9
P litn ozdorovl 11
P litn ozdorovl 12
   До роботи в таборі залучаються студенти Луцького педагогічного коледжу та Східноєвропейського національного університету, які попередньо проходять навчання та підготовку в обласному Центрі туризму.
P litn ozdorovl 15
P litn ozdorovl 24
P litn ozdorovl 25
P litn ozdorovl 16
P litn ozdorovl 18
P litn ozdorovl 21
P litn ozdorovl 17
    Крім того, Центр туризму широко залучає школярів і до активних форм відпочинку. Протягом червня – липня  близько 150 дітей здійснили ближні та дальні пішохідні, водні та велосипедні походи по Волині та Карпатах , відпочили на турбазі «Юний турист» рамках туристсько-спортивного наметового пересувного табору. Під час походів діти загартовуються, активно відпочивають на озерах, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, пізнають свій рідний край.
P litn ozdorovl 14
P litn ozdorovl 22
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30