Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
Den Vid Dverey8 вересня 2017р.
В обласному центрі туризму відбувся
День відкритих дверей
     Традиційно на початку нового навчального року обласний Центр туризму, спорту та екскурсій організовує свято «День відкритих дверей».
Den Vid Dverey. 1
     Центр туризму - широкодоступний позашкільний навчальний заклад, який пропагує здоровий спосіб життя, цікаве і пізнавальне дозвілля та активний відпочинок, заняття в туристсько-краєзнавчих гуртках та секціях, а також створює умови для самовдосконалення та самореалізації кожної дитини, яка тут навчається.
     У День відкритих дверей відбувається презентація Цетру туризму, де діти та їх батьки мають змогу ознайомитись із навчальним закладом,  різними напрямками гуртків та секцій, які тут працюють, поспілкуватися з фахівцями та обрати гурток за віком, вподобаннями та талантом дитини. Актова зала позашкільного закладу була переповнена дітьми не лише з міста Луцька, а й ближніх населених пунктів обласного центру.
Den Vid Dverey 3
   Заступник директора Центру туризму Алла Корнійчук розповіла про навчально-виховану роботу, яка охоплює дітей, починаючи від молодшого віку до студентів вищих навчальних закладів. Діти та молодь мають змогу навчитись в гуртках азам різних видів туризму - пішохідного, водного, велосипедного, лижного та спортивного орієнтування, долати природні перешкоди, виживати в екстремальних ситуаціях, знайти себе у пошуково-дослідницькій, краєзнавчій та військово-патріотичній справі. Також присутні почули і про досягненнями юних туристів, різноманітну спортивно-масову роботу. А це - змагання, походи, експедиції, активний відпочинок на турбазах Центру під час канікул та багато багато іншого, про що яскраво доповнив відеофільм.
Den Vid Dverey 2
      Після завершення презентації, діти спробували свої сили у змаганнях на нескладних дистанціях зі склелазання, туристської «Смуги перешкод», фігурного водіння велосипеда, а також спортивного орієнтування, які були облаштовані на майданчику в дворі Центру туризму.
Den Vid Dverey 4
Den Vid Dverey 6
Den Vid Dverey 9
Den Vid Dverey 11
    Отож, усіх, хто мріє мандрувати, хоче краще пізнати навколишній світ, активно та змістовно проводити своє дозвілля,  вести здоровий спосіб життя  Центр туризму, спорту та екскурсій запрошує у туристсько-краєзнавчі  гуртки.
Den Vid Dverey 5
Den Vid Dverey 8
Den Vid Dverey 10
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30