Рейтинг користувача:  / 16
ГіршийКращий 
Zlit Vchuteliv 818 вересня 2017р.
обласні туристські змагання 
серед працівників освіти (+Відео)
   14-16 вересня 2017 року на березі озера Світязь в оздоровчому таборі «Супутник» обласної організації профспілки працівників освіти і науки відбулись обласні туристські змагання серед працівників освіти Волині.
 
Zlit Vchuteliv 1
       У змаганнях взяли участь 32 команди -  понад  230 освітян з різних районів та міст Волині, серед яких: 12 команд управлінь та відділів освіти, 17 команд вчителів і 3 команди педагогів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Zlit Vchuteliv 2
      На урочистому відкритті учасників вітали заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Олександр Ткачук, голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, заступник голови Шацької райдержадміністрації Володимир Бугайчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Людмила Єрофєєва.Виступаючі підкреслили велике значення даного заходу для педагогів, який проводить обласний Центр туризму, спорту та екскурсій вже багато років. Адже ці змагання здружують велику освітню родину області, дають змогу набути важливих вмінь і навичок, які потім вчителі можуть передати своїм вихованцям, сприяють зміцненню здоров’я,   пропагують цікавий активний відпочинок як серед педагогів, так і серед дітей.
Zlit Vchuteliv
       Привітав освітян-туристів і головний суддя змагань - директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, який зазначив, що цього року у змаганнях бере участь найбільша кількість команд в порівнянні з попередніми роками. – «Особливо збільшилась група учасників серед команд управлінь та відділів освіти. Велике та позитивне значення має те, що половину цих команд очолили самі керівники, які і братимуть участь у змаганнях. Надіюсь, ці три дні ви проведете з користю для себе», – підсумував Леонід Миколайович.
Zlit Vchuteliv 10
Zlit Vchuteliv 4
Zlit Vchuteliv 5
Zlit Vchuteliv 7
   Згідно програми заходу відразу після відкриття розпочались змагання зі спортивного орієнтування. На дистанціях, які проходили як по території табору, так і в навколишньому лісовому масиві, використовувалась електронна відмітка. Така система дозволяла учасникам відразу на фініші побачити свої результати та оцінити характер руху між контрольними пунктами.
Zlit Vchuteliv 15
Zlit Vchuteliv 16
  Найкращі результати в даному виді показали педагоги міста Луцька, Маневицького та Ківерцівського районів. Серед команд управлінців перемогу виборола команда відділу освіти Любомльської райдержадміністрації, а серед вищих навчальних закладів – Волинський коледж Національного університету харчових технологій.
Zlit Vchuteliv 19
Zlit Vchuteliv 12Zlit Vchuteliv 13
Zlit Vchuteliv 18
Zlit Vchuteliv 14
Zlit Vchuteliv 17
Zlit Vchuteliv 20
      У другий день освітяни змагались на туристській «Смузі перешкод». Піднімались та спускались по «скельній» ділянці, долали навісну переправу, перешкоду по жердинах, траверс схилу, транспортували «потерпілого». Хоча дистанція і була короткою, проте вимагала від учасників великих фізичних зусиль та туристських навичок для її успішного проходження. Найкращі результати з техніки пішохідного туризму показали педагоги Ківерцівського району, Луцького педагогічного коледжу та управлінці Камінь-Каширського відділу освіти.
Zlit Vchuteliv 24
Zlit Vchuteliv 25
Zlit Vchuteliv 28
Zlit Vchuteliv 33
Zlit Vchuteliv 29
Zlit Vchuteliv 36
Zlit Vchuteliv 38
Zlit Vchuteliv 32
Zlit Vchuteliv 34
   В останній день команди долали 3-х етапну комбіновану дистанцію з велосипедного та водного туризму.  У змаганнях брали участь 4 представники від команди: один долав «Велокрос», двоє пливли на байдарці і ще один демонстрував вміння на дистанції «Фігурного водіння велосипеда». У цьому виді лідерами стали команда управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та вчителі Старовижівського району і Шацького лісового коледжу ім.В.Сулька.
Zlit Vchuteliv 48
Zlit Vchuteliv 53
Zlit Vchuteliv 49
Zlit Vchuteliv 56
Zlit Vchuteliv 54
Zlit Vchuteliv 52
Zlit Vchuteliv 51
       В результаті напруженої боротьби головні освітяни області – команда управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації здобула перемогу серед збірних команд працівників управлінь та відділів освіти, випередивши своїх найсильніших суперників - колег з відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації  на одне очко. А замкнули трійку лідерів у цій категорії управлінці з відділу освіти Любомльської райдержадміністрації.
Zlit Vchuteliv 11
Zlit Vchuteliv 63
Zlit Vchuteliv 61
    Серед команд з числа педагогічних працівників навчальних закладів лідерами стали представники Ківерцівського району, ІІ місце посіли освітяни Маневицького району і третьою стала команда Старовижівського району.
Zlit Vchuteliv 39
Zlit Vchuteliv 60
Zlit Vchuteliv 30
     Команда педагогів Волинського коледжу  Національного університету харчових технологій посіла І місце у групі серед команд вищих навчальних закладів, випередивши команду Луцького педагогічного коледжу, а ІІІ місце у новачків цих змагань – команди Шацького лісового коледжу ім.В.Сулька.
Zlit Vchuteliv 59
Zlit Vchuteliv 58
    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, дипломами обласного центру туризму, спорту та екскурсій, кубками та  медалями.
Zlit Vchuteliv 6
Zlit Vchuteliv 8
    Як зазначив головний суддя змагань Леонід Толстіхін, всі три дні між освітянами велась напружена боротьба за першість. - «Щільні результати виступів команд показують досить високий рівень їх підготовки. Коли вчителі самі безпосередньо беруть участь у змаганнях, потім ті знання і вміння можуть передати дітям. Тому це важливий захід для підвищення кваліфікації педагогів. І вже закономірно, що команди вчителів, які сьогодні є серед переможців, а це - Ківерцівський, Маневицький, Старовижівський райони, їх вихованці  теж є лідерами в обласних туристських змаганнях».
     Крім залікових видів, кожен вечір освітяни демонстрували свої вміння у конкурсній програмі – туристської самодіяльності, кашоварів, краєзнавчої вікторини.
Zlit Vchuteliv 21
Zlit Vchuteliv 22
Zlit Vchuteliv 23
    Найбільше запам’ятається кожному гала-концерт на сцені табору, підготовлений командами. Учасники показали високу майстерність виконання, оригінальність задуму, прекрасне почуття гумору у своїх номерах художньої самодіяльності.
Zlit Vchuteliv 40
Zlit Vchuteliv 41
   Такі змагання, які щорічно проводяться напередодні Всесвітнього Дня туризму, пропагують здоровий спосіб життя та хорошу форму активного відпочинку на природі, сприяють зміцненню дpужніх зв’язків між освітянами області, обміну досвідом, що дає позитивний результат у роботі. Кожен отримав неоціненний практичний туристський досвід, величезний заряд  бадьорості та енергії на новий навчальний рік.
    Змагання відбулись на високому організаційному рівні завдяки сприянню управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації, Шацького будинку дитячої та юнацької творчості, місцевих органів влади.
Zlit Vchuteliv 26
Zlit Vchuteliv 31
Zlit Vchuteliv 35
Zlit Vchuteliv 37
Zlit Vchuteliv 42
Zlit Vchuteliv 43
Zlit Vchuteliv 44
Zlit Vchuteliv 45
Zlit Vchuteliv 46
Zlit Vchuteliv 47
Zlit Vchuteliv 50
Zlit Vchuteliv 55
Zlit Vchuteliv 27
Zlit Vchuteliv 57
Zlit Vchuteliv 62
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30