Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
forym5 грудня 2017р.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ 
ПАТРІОТИЧНИХ СПРАВ
  1-3 грудня 2017 року в Києві відбувся Третій Всеукраїнський Форум українських патріотичних справ «Ми-Українці», організований Міжнародною благодійною установою «Центр Національного Відродження» за сприяння Міністерства освіти і науки України.
   У Форумі взяли участь освітяни з різних регіонів України: представники вищих, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, громадських організацій, обласних центрів туризму і краєзнавства, методисти і тренери з національно-патріотичного виховання, фахівці координаційних рад при обласних державних адміністраціях.
forym 1   У Волинській області Центр туризму, спорту та екскурсій здійснює координацію навчально-виховної, інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи з питань національно-патріотичного виховання в закладах освіти. В складі делегації на Форумі побували директор Центру туризму Леонід Толстіхін, а також заступник директора Катерина Павлюк та методист Віталій Гнатюк.
   У роботі Форуму взяли участь заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей та перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, секретар міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Микола Величкович, директор Інституту проблем виховання НАПНУ, доктор наук, професор Іван Бех та інші.
forym 3
  Основні питання, які обговорювались на Форумі, - напрацювання пропозицій науково-теоретичних і методичних основ з національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладах освіти та громадських об’єднаннях, пріоритетні заходи для дітей та молоді, перспективи розвитку дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
forym 2
     Під час Форуму учасники мали змогу попрацювати в окремих секціях за 10 напрямками, зокрема: «Наукове та навчально-методичне забезпечення військово-патріотичного напряму позашкільної освіти», Гра «Сокіл «Джура» як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді: фізичний та військово-патріотичний аспекти»,  «Роль, місце і організація гурткової роботи в системі національно-патріотичного виховання молоді».

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31