Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
P sered Filiy 34 лютого 2018р.
Першість серед філій Центру туризму
    03-04 лютого 2018 року відбулась Першість серед філій Центру туризму, спорту та екскурсій з туризму та спортивного орієнтування.
P sered Filiy
   У змаганнях, які відбулись в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Копачівка Рожищенського району, взяли участь 15 команд філій Центру туризму, спорту та екскурсій з Вишнівської та Копачівської ОТГ, Любомльського, Горохівського, Локачинського, Луцького районів.
P sered Filiy 1
  На урочистому відкритті заходу юних туристів привітали голова Копачівської ОТГ Совтис Олександр Євгенійович та директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Копачівка Космін Іван Йосипович.
P sered Filiy 2
    Впродовж двох днів діти змагались на туристській «Смузі перешкод» та долали дистанції зі спортивного орієнтування, облаштовані на території навчального закладу.
  Високу спортивну підготовку та туристську майстерність показали вихованці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Гірка Полонка Луцького району (керівники Оришко О.О., Гуцаленко В.І.), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Холопичі Локачинського району (керівник Ващук О.А.), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Штунь Вишнівської ОТГ (керівник Оліщук Ю.М.), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Любомля (керівник Солом’янюк Л.М.), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Копачівка Копачівської ОТГ (керівник Бурбан Ю.П.).
Переможцями в командних змаганнях з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» стали: у молодшій групі – команда м.Любомля-1 (керівник Солом’янюк Л.М.), у старшій групі - команда с.Холопичі (керівник Ващук О.А.).
    У командних змаганнях (зв’язки) з пішохідного туризму перемогу здобули у молодшій та старшій групі команди с.Гірка Полонка (керівник Оришко О.О.).
В особистому заліку кращі результати показали: у молодшій групі -Ольшевська Яна та Гнасюк Наталія, у старшій групі - Сироватка Володимир та Боярчук Микола.
P sered Filiy 4
  Найспритнішими у спортивному орієнтуванні були: Клімук Максим, Володавчик Мирослава та Романюк Олег із с.Копачівка; Ярмолюк Дарина з Вишнівської ОТГ. В командному заліку зі спортивного орієнтування переможцями у молодшій групі стала місцева команда з с.Копачівка (керівник Бурбан Ю.П.), а в старшій групі – команда с.Штунь-2 (керівник Оліщук Ю.М.)

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28