Рейтинг користувача:  / 13
ГіршийКращий 
Ch lugnogoTyruzmy 195 лютого 2018р.
ВОЛИНСЬКІ ТУРИСТИ-ЛИЖНИКИ
ОДНІ З НАЙСИЛЬНІШИХ В УКРАЇНІ (+ВІДЕО)
    1 - 5  лютого 2018 року в с.Буковець Івано-Франківської області відбулися Кубок України серед дорослих та Чемпіонат України серед юнаків з лижного туризму.
   У змаганнях, організованих Міністерством молоді та спорту України, Федерацією спортивного туризму України та державним центром туризму і краєзнавства Міністерства освіти і науки України, взяли участь 15 команд з різних територій України.
Ch lugnogoTyruzmy 9
Ch lugnogoTyruzmy
    Волинь представила три команди: дві дитячі та одну дорослу. До складу дитячих команд ввійшли вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій: Максим Патута, сестри Софія та Наталія Варинюки, Анастасія Батко, Сергій Слонюк, Максим Дармовіс, Роман Стичинець та Діана Єфімова. За дорослу команду, яку очолював інструктор обласного Центру туризму, майстер спорту України Олександр Оришко виступали теж колишні вихованці Центу туризму Тетяна Гись, Андрій Марчук, Олександр Романчук та вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с.Промінь Луцького району і тренер дитячої команди Володимир Казаков.
Ch lugnogoTyruzmy 1
Ch lugnogoTyruzmy 2
   Змагання відбувались на трьох дистанціях – командна «Смуга перешкод», «Лижний маршрут» та естафета. Такий вид як естафета цього року був вперше запроваджений на Чемпіонаті з лижного туризму. Як зазначили самі спортсмени, дистанція була динамічною і досить цікавою, тому заслуговує на те, щоб вона і надалі мала місце у таких змаганнях. Організацію проведення даного виду було доручено спеціалістам Волинського Центру туризму під керівництвом директора Леоніда Толстіхіна, оскільки школа лижного туризму в нашій області є однією з найсильніших в Україні.
Ch lugnogoTyruzmy 3
Ch lugnogoTyruzmy 4
     Найскладнішою була дистанція «Лижного маршруту». Команди долали 6-ти кілометровий маршрут пересічною місцевістю з численними лижними та технічними етапами - різні види техніки спусків та підйомів, подолання лавинонебезпечного схилу, переправа по колоді, транспортування «потерпілого» на нартах.
Ch lugnogoTyruzmy 5
Ch lugnogoTyruzmy 6
Ch lugnogoTyruzmy 13
    В загальному підсумку переможний Кубок України дістався дорослій  команді Волині, в активі яких три перших місця на різних дистанціях. Юніорська збірна теж виступила досить вдало – у кожному виді була або переможцем або призером, що забезпечило їм ІІ місце на Чемпіонаті України, поступившись лише господарям змагань - спортсменам з Івано-Франківщини.
Ch lugnogoTyruzmy 19
Ch lugnogoTyruzmy 16
    Змагання відбулись на хорошому рівні, проте внесла свої корективи погода. Спочатку було мало снігу, на другий день дощ змив те, що було, і вже  останній день змагання відбувались за сніжної зимової погоди.
Ch lugnogoTyruzmy 7
Ch lugnogoTyruzmy 8
     З року в рік підвищується і рівень команд-учасників. На сьогодні варто відзначити, що гідну конкуренцію волинським туристам-лижникам складають спортсмени з Івано-Франківської та Рівненської областей. Тож бажаємо волинським спортсменам і надалі бути лідерами в лижному туризмі та вітаємо з черговими досягненнями!
Ch lugnogoTyruzmy 10
Ch lugnogoTyruzmy 11
Ch lugnogoTyruzmy 14
Ch lugnogoTyruzmy 15
Ch lugnogoTyruzmy 17
Ch lugnogoTyruzmy 18
Ch lugnogoTyruzmy 20
Ch lugnogoTyruzmy 21
Ch lugnogoTyruzmy 22

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28