Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
Seminar 1226 лютого 2018р.
НА ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ ЗІБРАЛИСЬ ОРГАНІЗАТОРИ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)
      22 лютого відбувся обласний семінар з відповідальними за організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організований управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Центром туризму, спорту та екскурсій.
      Згідно програми, перша частина семінару відбувалась в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій. Представників з різних закладів освіти області та громадських організацій привітав заступник начальника управління освіти, науки та молоді Олександр Ткачук.
Seminar 3
Seminar
    Презентуючи стан справ з національно-патріотичного виховання на Волині, директор Центру туризму Леонід Толстіхін зазначив, що Центр здійснює координацію інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи з військово-патріотичного напрямку серед закладів освіти Волині. В останні роки набула популярності дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), що є базовою основою в системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді. У цікавій спортивно-ігровій формі  відбувається відродження національних традицій, почуття відповідальності, обов’язку, патріотизму. Понад десять років на Волині відбувається обласний Фестиваль фізичної  культури та національно-патріотичного виховання, як підсумок роботи в районах та містах області, де збираються понад півтисячі школярів.  І форма проведення даного заходу є однією з найкращих в Україні. Впродовж кількох днів діти з великим азартом та бойовим духом змагаються в різноманітних спортивних та військових випробуваннях, вчаться долати труднощі, вміти виживати в природних умовах. Це хороша школа підготовки дітей, майбутніх захисників вітчизни, - підсумував Леонід Толстіхін.
Seminar 1
Seminar 2
     Учасникам семінару був презентований фільм про останній такий Фестиваль. Багато організаційної роботи та методичних  напрацювань в цьому напрямку підготовлено спеціалістами Центру туризму, які надають необхідну допомогу закладам освіти області.
Seminar 6
     Також у роботі семінару взяли участь заступник командира військової частини Національної гвардії України Андрій Сало, заступник військового комісара Волинського обласного військового комісаріату Ігор Підлісний, отаман Волинського Козацького Стрілецького Братства Володимир Перчук, директор Центру національно- патріотичного виховання Луцької міської ради Богдан Бальбуза,  які в своїх виступах акцентували увагу на поєднанні зусиль різних організацій у проведенні гри «Сокіл» («Джура»).
Seminar 4
Seminar 5
     Далі роботу семінару продовжили в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Гірка Полонка Луцького району. Директор закладу Василь Мацялка  презентував роботу, яку здійснює школа з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, детально зупинився на втіленні ідейних принципів українського козацтва, як важливої складової національно-патріотичного виховання.
Seminar 8
Seminar 9
      Учасникам семінару показали елементи підготовки рою школи до участі в грі. Ділився досвідом роботи і вчитель школи Андрій Востріков, керівник команди, яка в 2016 році стала переможцем обласного етапу і достойно представляла область на Всеукраїнському етапі гри в таборі «Молода гвардія».
Seminar 10
     Також учасники семінару побували на Січі, розміщеної неподалік села, де члени козацько-історичного куріня «Чорна рада» будують музей-скансен під відкритим небом «Козацька Січ». Зроблено козаками вже багатенько – на території, прилеглій до козацької могили, висаджений парк, височіє вартова вежа, облаштований міні-курінь, всередині якого відтворений козацький побут. А ще в планах відновлення повстанської криївки. Гіркополонківські козаки розповіли про свою роботу, поділились планами на майбутнє та почастували всіх смачним кулішем.
Seminar 13
Seminar 14
Seminar 15
Seminar 16
Seminar 17
Seminar 18
Seminar 19
Seminar 20
    На завершення роботи семінару було зазначено про позитивний досвід проведення гри на теренах області та окреслено коло завдань, які необхідно вирішити при проведенні шкільних, районних та міських етапів гри в нинішньому році.
Seminar 11

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27