Рейтинг користувача:  / 14
ГіршийКращий 
Rozvutok pozawkillya 17
15 березня 2018р.
СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДАМИ
У РОЗВИТКУ ПОЗАШКІЛЛЯ
    14 березня 2018 року представники об’єднаних територіальних громад Волині познайомились з роботою обласного Центру туризму, спорту та екскурсій в ході семінару з розвитку позашкільної освіти.
Rozvutok pozawkillya 18
    Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування організували для керівників гуманітарних відділів об’єднаних територіальних громад Волині нараду-семінар з питань: «Функціонування та розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації.  Позашкільна освіта в об’єднаних територіальних громадах Волині». 
 Основними завданнями семінару були знайомство з обласними позашкільними закладами, презентації їх роботи та форми співпраці.
    Розпочали семінар в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій. Дуже креативний та неординарний був сам початок семінару. Працівники Центру підготували нескладну дистанцію в приміщенні закладу, де кожен учасник за допомогою схеми повинен був відшукати 5 контрольних пунктів, використовуючи електронну відмітку. На фініші відразу отримував свій результ і диплом. Це створило хороший позитив на подальшу роботу.
Rozvutok pozawkillya 1
Rozvutok pozawkillya 7Rozvutok pozawkillya 15
   Учасників семінару привітала заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна, яка підкреслила велике значення позашкільної освіти для виховання дітей та молоді.
   -Враховуючи нові умови самоврядування у процесі децентралізації, важливо підтримати функціонування і розвиток позашкільних навчальних закладів, створити умови для  максимального залучення дітей до різних видів позашкільної діяльності та змістовного дозвілля, де кожен може розкрити та розвинути свої здібності і таланти.
Rozvutok pozawkillya 20
   Позашкільні навчальні заклади є невід'ємною частиною загального освітнього процесу, який сприяє та допомагає всебічному, гармонійному розвитку особистості учня, соціальній адаптації. Вони доповнюють шкільну освіту та створюють позитивне виховне середовище для учня.
Rozvutok pozawkillya 22
   Директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін у своєму виступі зазначив, що Центр проводить багато різнопланової масової роботи з дітьми, молоддю та педагогами зтуристсько-краєзнавчої, національно-патріотичної, спортивно-оздоровчої діяльності. А також презентував ідею співпраці з навчальними закладами, яка базувалась на створенні комплексних навчально-тренувальних туристсько-краєзнавчих полігонів на базі опорних шкіл в кожній громаді.
      -Багаторічна практика показала, що в закладах освіти, де ми вже створили такі полігони, спостерігається краща успішність і дисципліна, менше правопорушень, вищий рівень фізичного та психологічного здоров’я  дітей, глибокі знання з історії та природи рідного краю.
Rozvutok pozawkillya
   Туристсько-краєзнавча робота є пріоритетним напрямом у розвитку позашкільної освіти, одним з ефективних та потужних засобів, що сприяє гармонійному розвитку дітей та молоді, їх патріотичного, естетичного, екологічного виховання, морального та фізичного загартування. 
Учасники семінару мали змогу переглянути декілька відеофільмів про основні напрямки роботи Центру туризму.
Rozvutok pozawkillya 21
     В цей же день представники громад відвідали і інші обласні позашкільні заклади – Еколого-натуралістичний центр, Державний центр естетичного виховання, Центр науково-технічної творчості та Малу академію наук
Rozvutok pozawkillya 2
Rozvutok pozawkillya 3
Rozvutok pozawkillya 4
Rozvutok pozawkillya 5
Rozvutok pozawkillya 6
Rozvutok pozawkillya 8
Rozvutok pozawkillya 9
Rozvutok pozawkillya 10
Rozvutok pozawkillya 11
Rozvutok pozawkillya 12
Rozvutok pozawkillya 13
Rozvutok pozawkillya 14
Rozvutok pozawkillya 16

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31