Рейтинг користувача:  / 9
ГіршийКращий 
Seminar Kartogrefiv 223 березня 2018р.
Всеукраїнський семінар
з підготовки картографів
    20 - 22 березня 2018 року на Волині відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти з підготовки картографічного матеріалу.
Seminar Kartogrefiv
   Організаторами семінару виступили: Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Волинський Центр туризму, спорту та екскурсій за сприяння Федерації спортивного орієнтування України.
Seminar Kartogrefiv 3
Seminar Kartogrefiv 11
      У семінарі взяли участь працівники обласних та міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів та педагоги закладів освіти різних типів з Вінниці, Дніпропетровська, Запоріжжя, Луганська, Києва, Рівного, Чернівців, Хмельницька, різних регіонів Волині і навіть був представник із Республіки Молдова міста Кишинева.
Seminar Kartogrefiv 4
    На відкритті семінару,  ініціатором якого став Волинський Центр туризму, директор установи Леонід Толстіхін зазначив: «Карта є важливим атрибутом для  проведення занять, тренувань, змагань, екскурсій в природу, подорожей, вивчення навколишнього середовища. Останні роки ми активно впроваджуємо проект «Комплексний навчально-тренувальний туристсько-краєзнавчий полігон» у закладах освіти  області. І для цього теж потрібні різні карти – території школи, населеного пункту, паркової зони чи ближнього лісового масиву. На Волині нами вже створено чимало різних карт, в багатьох територіях уже по декілька, проте з розвитком закладів освіти виникають потреби у ще більшій їх кількості. Волинський Центр туризму має хороших спеціалістів-картографів, але вважаю за необхідність підготувати фахівців в кожному регіоні, щоб вони самі могли створювати карти для своїх потреб».
Seminar Kartogrefiv 1
   Згідно програми на семінарі розглянули питання загальних тенденцій розвитку картографії в спортивному орієнтуванні, але найбільшу увагу приділили практичним заняттям. Впродовж трьох днів учасники семінару вчилися практиці польових робіт, викреслюванню спортивних карт та плануванню дистанцій для змагань із застосуванням технологій GPS та спеціальних картографічних програм.
Seminar Kartogrefiv 5
Seminar Kartogrefiv 10
Seminar Kartogrefiv 14
Seminar Kartogrefiv 8
   До участі у проведенні семінару організатори запросили радника Міжнародної федерації спортивного орієнтування та провідного картографа не лише в Україні, а й за кордоном Віктора Кір`янова, який вже понад 25 років займається картографією та складає спортивні карти міжнародного рівня для проведення Чемпіонатів світу.
Seminar Kartogrefiv 7
Seminar Kartogrefiv 9
Seminar Kartogrefiv 15
Seminar Kartogrefiv 12
Seminar Kartogrefiv 6
      У підсумку роботи семінару кожен отримав не лише знання та навички, але й пакет програмно-методичного забезпечення та Свідоцтво спеціаліста. Велику подяку організаторам висловили учасники за проведення такого змістовного та потрібного навчання, яке сприятиме розвитку картографії та розширить можливості у проведенні заходів для дітей та молоді.
Seminar Kartogrefiv 16
Seminar Kartogrefiv 17
Seminar Kartogrefiv 18

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 25
26 27 28 29 30 31