Рейтинг користувача:  / 11
ГіршийКращий 
UspihuV-Tyrustiv30 березня 2018р.
Успіхи волинських туристів та краєзнавців у Всеукраїнських конкурсах
    Волиняни – серед переможців Всеукраїнських туристсько-краєзнавчих конкурсів, які відбувались впродовж січня – березня цього року.
      У березні Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді визначив переможців Всеукраїнських туристсько-краєзнавчих конкурсів та змагань. Волиняни щорічно мають високі результати і отримують призові місця. Цей рік теж не став виключенням.
     За підсумками ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» 
 - ІІ місце здобула туристська група Центру туризму, спорту та екскурсій під керівництвом Яцюк О.Б. серед 43 учасників з різних регіонів України – переможців обласних етапів.  Про похід був підготовлений відеофільм, який можна подивитись за посиланням: http://www.vctse.lutsk.ua/index.php/fotokonkurs
UspihuV-Tyrustiv 3
UspihuV-Tyrustiv 4
    У конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»:
- ІІІ місце - у вихованців Центру туризму, спорту та екскурсій Тетяни Круш та Тетяни Зарубич за роботу «Жовті плями на зеленому фоні, або підступна хвороба лісу», керівники: Павлюк К.Я., Гнатюк В.Д.;
UspihuV-Tyrustiv 1
UspihuV-Tyrustiv 2
- ІІІ місце – у вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» Центру туризму, спорту та екскурсій за роботу «Вовчак. Волинська Січ», керівник Лукашевич М.Н.;
UspihuV-Tyrustiv 5
- ІІІ місце – у пошукової групи гуртка "Історичне краєзнавство" Луцької ЗОШ І-ІІІ ст.№3 м.Луцька за роботу «Народна медицина і магія українців», керівники: Прохор І.Л., Воронецька С.М.;
- ІІІ місце – у пошукової групи "Молода Січ" ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка Луцького району за роботу «Нащадки козацької слави», керівник Мацялка В.І.
UspihuV-Tyrustiv 6
    На Всеукраїнських змаганнях зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді ІІ місце посіли вихованці Ківерцівської станції юних туристів, керівник Ніколайчук В.В. за лижний похід третього ступеня складності.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31