Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

StinaІV обласний зліт-змагання з туризму серед сільських шкіл

З 3 по 23 червня у рамках І оздоровчої зміни табору «Сонячний» обласний Центр туризму, спорту та екскурсій провів ІV обласний зліт-змагання з туризму серед сільських шкіл І-ІІ ст., присвячений   пам’яті Ігоря Миколайовича Коротуна.
До програми зльоту входили змагання з техніки пішохідного, водного та велосипедного туризму, орієнтування на місцевості, топографічної зйомки. Також діти здійснили походи ІІІ ступеня складності, які передбачали маршрути протяжністю до 75 кілометрів за 5 днів.
12TPT1     Щоденно досвідчені інструктори Центру туризму проводили з дітьми тренування та практичні заняття з орієнтування, техніки пішохідного, водного, велосипедного туризму, топографічної підготовки, краєзнавчих досліджень та пошукової роботи. Діти змагались на туристській «Смузі перешкод», долали «скелелазну» стінку, плавали на байдарках та катамаранах, вправлялись на велосипедах, в’язали туристські вузли, розпалювали багаття, орієнтувались на місцевості. А ще різноманітні змагання з футболу, волейболу, тенісу, веселі естафети, конкурси, ігри, свята та розваги доповнювали кожного дня змістовний відпочинок в таборі. 
      12TPT    Peremopgci       З великим азартом та невтомною жагою до перемоги змагались діти кожного дня. Проте у спорті завжди є переможці та переможені. Отож, у цьому році перехідний кубок Першості дістався школярам Старовижівського району, друге місце посіли юні туристи Рожищенського району, а замкнули трійку лідерів учні ЗОШ І-ІІ ст. с.Гаразджа Луцького району. Радість від отриманих нагород затьмарив момент прощання. Адже, те цікаве життя, яким жили три тижні діти, залишать незабутні спогади надовго.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30