Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
CH SO 4923 квітня 2018р.
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ (+ВІДЕО)
      Близько 230 школярів з різних куточків області взяли участь у 46-му відкритому Чемпіонаті Волині зі спортивного орієнтування, який відбувся 20-22 квітня 2018 року в с.Машів Любомльського району.

CH SO 1 CH SO 2
CH SO  3   Змагання організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, за сприяння управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та відділу освіти Любомльської райдержадміністрації.
CH SO 4
     На урочистому відкритті юних спортсменів та тренерів привітали начальник відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Анастасія Савош, голова Машівської сільської ради Наталія Сахарук, голова Вишнівської об’єднаної територіальної громади Віктор Сущик, директор Машівського НВК Микола Оніщук.     
CH SO   
CH SO 6 
CH SO 8
CH SO 10
     Директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін зазначив: «Спортивне орієнтування є популярним видом спорту в нашій області та в усьому світі. Щороку волинські орієнтувальники в числі переможців та призерів на Чемпіонатах України. Це показник, який говорить про рівень розвитку даного виду в нашій області. Позитивним явищем є і те, що на змагання прибули команди школярів з різних новостворених об’єднаних територіальних громад, які сприяють розвитку позашкільної освіти та заохочують дітей до занять спортом та активного дозвілля».
CH SO 7
CH SO 9
    Відразу після урочистостей спортсмени розпочали 3-денну боротьбу за першість в особисто-командних змаганнях на спринтерських дистанціях, які проходили територією школи та по селу Машів. Цікаві та динамічні дистанції, сплановані організаторами змагань, давали можливість спортсменам проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості. Учасники долали короткі дистанції - близько 1 км для молодших груп і понад 2 км для старших, проте як оцінювали самі спортсмени, було досить складно орієнтуватися на напіввідкритій місцевості з численними об’єктами. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на змаганнях, дозволяла учасникам відразу побачити свій результат та характеристику руху по дистанції, а також рейтинг у групі. Найспритнішими в своїх групах стали: Тищук Євген із Старовижівського району, Зінчук Олександра та Сахалюк Катерина з Вишнівської ОТГ, Клімчук Ілля з м.Ковеля, Варинюк Софія та Черняк Юрій з Боратинської громади.
CH SO 11
CH SO 12
CH SO 15
CH SO 13
  CH SO 14
CH SO 16
CH SO 17
CH SO 19
CH SO 18
     На довгих дистанціях в другий день, облаштованих в лісовому масиві на околиці села Машів, кращі результати у командному заліку показали орієнтувальники міста Луцька, Старовижівського району та міста Ковеля.
  CH SO 22
CH SO 20
CH SO 26
CH SO 24
   Згідно програми Чемпіонату останній день змагань відбувалась 2-х етапна естафета в лісовому масиві поблизу відпочинкового комплексу «Машівський Бір». Найбільше очок в різних групах набрали спортсмени Дубечненської ОТГ, друге місце у школярів Старовижівського району і третіми у турнірній таблиці стали представники Голобської ОТГ.
CH SO 28
CH SO 32
     У загальному заліку за підсумками триденних змагань переможний кубок Чемпіонату області зі спортивного орієнтування дістався команді Старовижівського району, срібними призерами змагань стали школярі міста Луцька і замкнули трійку лідерів команда Дубечненської ОТГ. Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій та медалями, а команди – переможці в загальному заліку отримали грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубки.
CH SO 34
CH SO 35
CH SO 36
CH SO 37
CH SO 38
CH SO 40
CH SO 44
CH SO 41
CH SO 46
CH SO 47
CH SO 48
CH SO 45
CH SO 49
     Змагання відбулись на високому організаційному рівні завдяки сприянню органів місцевої влади – Машівської сільської ради та Вишнівської об’єднаної територіальної громади, а також гостинному прийому Машівського навчально-виховного комплексу, на базі якого розміщувались учасники змагань. Всі три дні дітям сприяла і хороша сонячна погода, яка дала можливість не лише змагатись, а й добре відпочити на природі. Під час таких змагань, які щорічно відбуваються на різних територіях, діти мають можливість не лише пізнавати свій край, але й вдосконалювати свою майстерність на новій місцевості.
CH SO 21
CH SO 23
CH SO 25
CH SO 27
CH SO 29
CH SO 30
CH SO 31
CH SO 33
CH SO 42
CH SO 43
CH SO 39

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30