Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Stohid 303 травня 2018р.
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ
З ВОДНОГО ТУРИЗМУ (+ВІДЕО)
    28-30 квітня 2018 року на річці Стохід поблизу сіл Черськ і Троянівка Маневицького району відбувся відкритий Чемпіонат Волинської області з водного туризму.
Stohid 2
Stohid 3

   За звання чемпіона області у водному туризмі змагались 29 команд - 16 дитячих та 13 дорослих з різних територій Волині.

Stohid 4
  На урочисте відкриття змагань прибули голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, начальник Маневицького відділу освіти Валентина Книш, які побажали учасникам вдалих стартів та хороших фінішів. Своє авторське музичне вітання спортсменам та їх наставникам презентував Троянівський сільський голова Микола Ясюк.
Stohid 6
Stohid 8
    - Вже вдруге на цьому ж місці ми організовуємо такі змагання, - зазначає директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. Дана територія має хороші умови для проведення подібних змагань завдяки природним умовам та особливостям річки Стохід з її численними руслами. Приємно, що цього року збільшилась кількість і дорослих команд. Ми плануємо розширювати географію учасників і наступного року запросити команди з інших областей України та сусідніх держав».
Stohid 1
   Організатори підготували для учасників цікаві та досить непрості дистанції. В перший день екіпажі долали на байдарках дистанцію «Спринт» зі спеціальними завданнями – свого роду це орієнтування на байдарках. Умовами змагань було передбачено проходження заданого 4-х кілометрового маршруту. На маршруті були встановлені вісім контрольних пунктів з електронною відміткою. Перед стартом екіпажі отримували карту з маршрутом та засоби для відмітки. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на дистанції, дозволяла учасникам відразу на фініші побачити характеристику свого руху на маршруті та рейтинг серед команд. Щоб пройти дистанцію, треба було не лише добре фізично працювати на веслах, а велике значення відігравало вміння орієнтуватися по карті. Серед переможців у даному виді були команди Старовижівського району.
Stohid 9
Stohid 10
Stohid 13
Stohid 21
   Наступного дня екіпажі долали коротку дистанцію «Слалом». Тут необхідно було продемонструвати своє вміння та технічну майстерність у володінні байдаркою для проходження перешкод - 10 воріт у різних напрямках. Всі команди продемонстрували  хороший рівень – були добре підготовлені і фізично, і технічно, тому боротьба велась за секунди. На цій дистанції лідерами серед юнаків стали Максим Кузьмук та Сагаль Богдан із Старовижівського району, серед змішаних екіпажів – Анастасія Шкода та Іван Супронюк із Маневицького району, а серед дорослих - чоловічий та жіночий екіпажі з Маневицького району: Микола Ясюк та Віктор Самолюк, Ніна Ясюк та Анастасія Климчук.
Stohid 24
Stohid 25
Stohid 26
Stohid 27
   - Вперше брали участь у таких змаганнях і мені та моїм колегам вони дуже сподобались, - ділиться враженнями начальник відділу екологічної освіти та рекреації національного парку «Прип’ять – Стохід» Віталій Веремчук. Особливо цікавою була дистанція першого дня. Річка Стохід має багато русел та стариць і важливо було правильно зорієнтуватись на місцевості та вибрати шлях руху. Ці змагання якраз і  дають можливість вдосконалити свої навики орієнтування,  дій в різних нестандартних та екстремальних ситуаціях, а  також це фізичне і психологічне загартування людини.
Stohid 13
Stohid 11
Stohid 12
Stohid 22
    У загальному заліку за сумою місць на двох дистанціях першу та другу сходинку турнірної таблиці Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків очолили команди Старовижівського району – учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Сереховичі та вихованці районної станції юних туристів,  а ІІІ місце посіли господарі змагань - спортсмени села Троянівка Маневицького району. Серед дорослих екіпажів виграла команда села Троянівка Маневицького району.
Stohid 33
    Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.
Stohid 31
Stohid 32
Stohid 34
Stohid 35
Stohid 36
    Змагання відбулись на високому організаційному рівні та успішно пройшли завдяки сприянню сільського голови села Троянівка Миколи Ясюка, працівників Волинського військового лісгоспу, які відповідають за рекреаційний пункт «Приборове», де розміщувались учасники. 
Stohid 7
Stohid 15
Stohid 16
Stohid 17
Stohid 18
Stohid 19
Stohid 20
Stohid 25
Stohid 28
Stohid 29
Stohid 37
Stohid 38
Stohid 23

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31