Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 
K Ukr Velotyr10 травня 2018р.
СТАРОВИЖІВСЬКІ ТУРИСТИ ВИБОРОЛИ СРІБЛО НА КУБКУ  УКРАЇНИ З ВЕЛОТУРИЗМУ
   5-7 травня у м. Бучі  Київської області відбувся Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків.
   У змаганнях взяла участь 21 команда з 11 регіонів України. Волинську область представляла команда Старовижівського району у складі: Климука Богдана, Оксенчука Назара, Самчук Олександри, Ященко Марії, Самчук Олександри, Яриніча Богдана та Корнелюка Андрія. Тренери команди – Михайло Ященко, Тетяна  Оксенчук та Артем Курочка. 
K Ukr Velotyr 1
   Понад 110 спортсменів старшої і молодшої вікових груп змагались на дистанціях «Велоралі»,  «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал»  та  «Велокрос».
    Високі результати показали: у «Фігурному водінні велосипеду» - Оксенчук Назар (І місце) та Ященко Марія (ІІІ місце), у «Тріалі»  - Ященко Марія (І місце), Самчук Олександра  (ІІ місце) та Білокур Катерина (ІІІ місце) і ІІІ місце у Корнелюка Андрія у «Велокросі».
K Ukr Velotyr 2
    Найскладнішою була 42-х кілометрова дистанція «Велоралі» мальовничим Київським Поліссям. Учасники виконували різноманітні спеціальні завдання (визначення азимуту, ремонт велосипеда, встановлення намету та інші) та долали технічні етапи: в’язання туристських вузлів, переправа через яр по колоді, долання піщаної та швидкісної ділянок, підйом вгору на велосипеді, рух по бездоріжжю, розв’язували тести на знання Правил дорожнього руху та надання першої долікарської допомоги. У цьому виді команда у складі: Ященко Марії, Самчук Олександри, Оксенчука Назара та Климука Богдана виборола ІІІ місце.
K Ukr Velotyr 3
K Ukr Velotyr 5
K Ukr Velotyr 4
   У загальному заліку Кубку України за результатами виступів на різних дистанціях команда Волині здобула срібні нагороди, поступившись лише харківчанам. Переможці отримали грамоти Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, подарунки від Бучанської міської ради та спонсорів змагань.
K Ukr Velotyr

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31