Рейтинг користувача:  / 3
ГіршийКращий 

VodnuyEtapТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ ШКОЛЯРІВ ВОЛИНІ

            З 20 по 23 червня на турбазі «Юний турист» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій у с.Лище Луцького району відбувся черговий 59-й обласний зліт юних туристів, організований управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним центром туризму, спорту та екскурсій.

Зліт став завершальним етапом та підсумком навчального року туристсько-краєзнавчої роботи школярів області.    Понад 160 юних спортсменів-туристів - переможців районних та міських туристських змагань привітав директор обласного Центру туризму Леонід Толстіхін на урочистому відкритті.

TPT     Протягом чотирьох днів юні туристи змагалися у трьох видах туризму - пішохідному велосипедному і водному та долали комбінований туристський маршрут.   

Velo      На комплексній дистанції з естафети водного та велосипедного туризму, змагання якої складались з водного етапу «Слалом» на байдарці та двох велосипедних ділянок – «Тріал» та «Фігурне водіння», кращі результати у молодшій групі продемонстрували команди Рожищенського, Маневицького та Камінь-Каширського районів, у старшій групі – лідерами стали знову представники Рожищенського, Камінь-Каширського районів, а також спортсмени м.Луцька. 

У командних змаганнях з техніки піхошідного туризму юні туристи долали дистанції ІІ та ІІІ класу. «Смугу перешкод» складалась різноманітних підйомів, спусків, траверсу схилу, навісної переправи, транспортування «потерпілого». Спортсмени продемонстрували хороший рівень підготовки. У даному виді найсильнішими знову ж стали школярі Рожищенського району та міста Луцька, а також команди Камінь-Каширського та Старовижівського районів.

У третій день команди долали 6-ти для молодшої та 8-ми кілометровий для старшої групи комбінований туристський маршрут. Під час міні походу юні туристи демонстрували вміння орієнтування на місцевості - за картою, заданим азимутом, легендою; виконували спеціальні завдання – опис лісу, озера; вимірювали висоту та відстань до об’єкту, розпалювали багаття, надавали долікарську допомогу, виконували топографічну зйомку місцевості. Найкраще подолали дистанцію та набрали найбільше балів за завдання на маршруті обидві команди м.Луцька.

Крім змагальної спортивної частини, діти приймали участь у конкурсах «Туристської пісні», «В’язання вузлів», «Туристського табору».

Така насичена програма давала можливість кожній команді проявити себе з кращого боку. Результати підводились окремо серед старшої та молодшої вікових груп. Отож, турнірну таблицю серед старшої вікової групи очолили команди м.Луцька, Камінь-Каширського та Рожищенського районів, серед молодшої вікової групи – школярі Рожищенського, Камінь-Каширського та Маневицького району. В загальному заліку серед делегацій на 59-му обласному туристичному зльоті володарями переможного кубку стали юні туристи Камінь-Каширського району, друге місце посіла делегація Рожищенського району і третє у спортсменів м.Луцька. Переможці та призери отримали грамоти управління освіти і науки облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.

         Peremogci59      Попереду у дітей ще два місяці канікул. Волинський обласний центр туризму, спорту та екскурсій широко залучає школярів області до активних форм відпочинку та оздоровлення. Так, протягом літа працює позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Сонячний», відбудуться навчально-тренувальні збори для гуртківців та збірних команд області з підготовки до Всеукраїнських заходів, протягом липня чимало туристських груп здійснять ближні і дальні походи по Волині та Карпатах, а у серпні в рамках IV зміни табору «Сонячний» відбудуться Міжнародні змагання з туризму та Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30