Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
SokilDgyra 73
11 червня 2018р.
ФЕСТИВАЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ (+ВІДЕО-2)
      З 5 по 10 червня 2018 року понад 500 дітей зі всієї області взяли участь у ХІІІ обласному Фестивалі фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині.

 
SokilDgyra 35

    Фестиваль організований управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинським обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за участі Товариства сприяння обороні України, Волинського обласного військового комісаріату, військової частини 1141 Національної гвардії України, Волинського відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Волинського осередку козацтва України.
SokilDgyra 36
    Цього року Фестиваль проходив в «таборі Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. Це один з найбільших за чисельністю захід в області, де діти проживають у наметовому містечку та змагаються впродовж п’яти днів. Велика територія табору з озером дозволила забезпечити комфортне розміщення такої кількісті учасників.
SokilDgyra 37
   У рамках Фестивалю відбувались паралельно два заходи: обласні змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт». На ці змагання зібрались кращі з кращих – команди-переможці районних та міських етапів.
SokilDgyra 39
    Відкрився Фестиваль урочистим парадом команд. Під супроводом оркестру Національної гвардії та залп гармат підняли державний прапор України, після чого учасники вшанували пам'ять героїв, які полягли за незалежність України.
SokilDgyra 33
SokilDgyra 50
SokilDgyra 51
SokilDgyra 52
SokilDgyra 53
SokilDgyra 54
SokilDgyra 47
    На відкритті Фестивалю побували заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександр Ткачук, начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації Олександр Хомич, заступник комісара Волинського обласного військового комісаріату, підполковник Збройних Сил України Ігор Підлісний, отаман Волинського козацького стрілецького братства Володимир Перчук, голова Волинського обласного товариства сприяння обороні України Анатолій Долінський, заступник командира військової частини 1141 Національної гвардії України Андрій Сало, начальник Волинського відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Манахін, директор Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки Ігор Пасюк та представники різних громадських організацій.
SokilDgyra 38
    Голова штабу Фестивалю, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін з гордістю зазначив, що Волинь є передовою областю у проведенні подібних заходів, і успішні виступи волинських команд у всеукраїнських змаганнях є показником комплексної роботи та хорошої підготовки дітей.
SokilDgyra 48
    - Обласний Центр туризму уже 13-й рік поспіль проводить такий Фестиваль, який поєднує два спортивно-патріотичні заходи – це гра «Сокіл» («Джура») та змагання «Козацький гарт». Впродовж п’яти днів діти живуть в наметах на природі, облаштовують свій побут, вчаться долати труднощі, змагаються у різноманітних спортивних та туристських змаганнях, військових вишколах, демонструють вміння надавати першу медичну допомогу, орієнтуватись на місцевості, жити в природних умовах. Всі ці навички дуже важливі у підготовці молодої людини до самостійного життя, - зазначив Леонід Толстіхін.
SokilDgyra 40
SokilDgyra 42
SokilDgyra 41
SokilDgyra 43
   Після урочистостей відразу розпочались змагання та конкурси. Гості та учасники Фестивалю мали можливість познайомитись із двома виставками, які діяли в таборі - музейною експозицією «Народна війна» та зразками зброї.
SokilDgyra 57
   Крім того, Волинський обласний комісаріат та громадське формування «БУГ» проводили для дітей майстер-класи з військової підготовки, де вчили азам руху різною місцевістю, військовим прийомам, поводженню зі зброєю, заходам безпеки та самооборони тощо.
SokilDgyra 74
SokilDgyra 75
SokilDgyra 76
SokilDgyra 78
   Кожного дня діти з великим азартом та бойовим духом змагалися за першість в різноманітних спортивних та туристських змаганнях, військових іграх, історико-краєзнавчих та інтелектуальних конкурсах.
SokilDgyra 3
SokilDgyra 86
SokilDgyra
SokilDgyra 1
SokilDgyra 5
    Випробування у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») складались із 10 видів: стройової підготовки «Впоряд», змагань на «Туристсько-спортивній смузі перешкод», стрільби, військово-спортивних та інтелектуально-творчих іграх «Пластун», «Відун», «Рятівник», «Теренова гра», перетягування линви та конкурсів - таборування, звітів виконання завдань «Добре діло». У загальному підсумку переможцями обласного етапу гри став рій «Молода січ» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Гірка Полонка Луцького району, друге місце виборола команда ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Раків Ліс Камінь-Каширського району і замкнули трійку лідерів серед двадцяти команд рій «Безстрашні» Володимир-Волинської школи-інтернату.
SokilDgyra 29
SokilDgyra 30
SokilDgyra 31
SokilDgyra 32
   Змагання фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» включали в себе шість залікових видів: спортивну естафету, перетягування канату, змагання з «човникового бігу», стрибків у довжину, стрибків через скакалку, конкурсу знавців історії України та спортивних досягнень, а також 2-х додаткових видів - орієнтування на місцевості «Козацькими стежками» і презентації команди. За результатами всіх випробувань статус найсильніших другий рік поспіль демонструють школярі Підгайцівського навчально-виховного комплексу Луцького району, друге місце в турнірній таблиці посіли учні ліцею №1 імені Є.Шабліовського м.Камінь-Каширського, а третіми стали школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мерва Горохівського району.
SokilDgyra 12
SokilDgyra 11
SokilDgyra 10
   Найкращі результати зі стрибків у довжину серед дівчат показала Каширець Іванна (м.Камінь-Каширський) з результатом 2,40 м, серед хлопців – Дричик Юрій (Старовижівський район) з результатом 2,95м. У подоланні 10-етапної спортивної естафети боротьба між командами велась за секунди, і найспритнішими виявились школярі Підгайцівського навчально-виховного комплексу.
SokilDgyra 66
SokilDgyra 65
SokilDgyra 67
    - Вже вп’яте готую команду на обласні змагання і цього разу дуже вразила організація проведення Фестивалю, саме тут в «таборі Сонячний». Дуже гарний та потужний захід, все чітко продумано. З кожним роком йде позитивна динаміка у проведенні цих змагань, які мають велике значення у військово-патріотичному вихованні дітей. Вони згуртовуються, проймаються духом патріотизму, національної свідомості, мають можливість загартуватись, випробовувати себе та побачити щось нове і корисне, - поділився враженнями вчитель фізичного виховання Волинського ліцею-інтернату обласної ради Олег Повар.
SokilDgyra 82
SokilDgyra 68
SokilDgyra 80
   Фестиваль відбувся на високому організаційному рівні завдяки тісній співпраці обласного Центру туризму з різними військовими та громадськими організаціями.
SokilDgyra 85
SokilDgyra 84
  Тепер попереду участь у Всеукраїнських змаганнях, де переможці обласного етапу будуть захищати честь і славу рідної Волині.
SokilDgyra 7
SokilDgyra 6
SokilDgyra 9
SokilDgyra 14
SokilDgyra 15
SokilDgyra 16
SokilDgyra 17
SokilDgyra 18
SokilDgyra 19
SokilDgyra 20
SokilDgyra 21
SokilDgyra 22
SokilDgyra 23
SokilDgyra 24
SokilDgyra 25
SokilDgyra 26
SokilDgyra 27
SokilDgyra 28
SokilDgyra 45
SokilDgyra 46
SokilDgyra 55
SokilDgyra 56
SokilDgyra 59
SokilDgyra 60
SokilDgyra 61
SokilDgyra 62
SokilDgyra 63
SokilDgyra 64
SokilDgyra 68
SokilDgyra 69
SokilDgyra 70
SokilDgyra 71
SokilDgyra 72
SokilDgyra 73
SokilDgyra 79
SokilDgyra 81
SokilDgyra 83
SokilDgyra 87
SokilDgyra 49
SokilDgyra 58

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30