Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Korotyn 426 червня 2018р.
на турбазі «юний турист» відбулись туристські змагання серед школярів
  20-22 червня 2018 року на турбазі «Юний турист» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій відбулися: 63-й обласний туристсько-краєзнавчий зліт серед учнівської молоді Волині та 8-й обласний туристський зліт серед учнів сільських закладів освіти пам`яті Ігоря Коротуна.
Korotyn  3
Korotyn
    У змаганнях взяли участь близько 250 юних туристів - 35 команд – переможці районних та міських змагань з різних районів та міст області, об’єднаних територіальних громад.
Korotyn  2
Korotyn  4
    На урочистому відкритті спортсменів та їх наставників привітали заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна, начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації Олександр Хомич, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, ветерани туризму.
Korotyn  6
Korotyn  5
Korotyn  1
  Відразу після урочистостей розпочались змагання зі спортивного орієнтування.  Другий день був найскладнішим - команди виборювали першість на дистанціях з пішохідного туризму «Смуга перешкод», які організатори проклали в гараздженських кар`єрах та долали комбінований туристсько-краєзнавчий маршрут. А завершувались випробування естафетою з велосипедного та водного туризму у «таборі Сонячний». Крім того, команди змагались в конкурсах «В’язання вузлів», «Туристської пісні» та «Туристської саморобки».
Korotyn 1
  За результатами всіх випробувань високу спортивно-туристську майстерність показали команди Старовижівського району у старшій групі та Камінь-Каширського району у молодшій групі, які посіли І місця. Срібні нагороди дістались школярам Луцького району, а замкнули трійку лідерів юні туристи міста Ковеля.
Korotyn 2
Korotyn 6
Korotyn 3
   За сумою місць, що посіли команди старшої та молодшої вікових груп, І загальне місце серед делегацій на 63-му обласному туристсько-краєзнавчому зльоті здобула команда Луцького району, ІІ місце – у школярів Старовижівського району і ІІІ місце - у представників міста Ковеля.
Korotyn 4
    Паралельно відбувались і змагання серед команд учнів сільських закладів освіти. Найбільше призових місць в різних видах набрали представники Камінь-Каширського та Луцького району, які в загальному підсумку зайняли відповідно І та ІІ місця. А ІІІ місце дісталось команді Старовижівського району. Хороші результати в окремих видах показали школярі Маневицього і Ківерцівського районів та Любомльської ОТГ.
    Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.
Korotyn 8
   Ці змагання стали підсумковим етапом навчально-виховної роботи в туристсько-спортивних гуртках та школах. Тепер попереду у дітей ще довгий період активного відпочинку на літніх канікулах.
Korotyn 9
Korotyn 10
Korotyn 11
Korotyn 12
Korotyn 13
Korotyn 14
Korotyn 15
Korotyn 16
Korotyn 17
Korotyn 18

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30