Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
II Zmina Conyachnuy 1610 липня 2018р.
Активний відпочинок та оздоровлення
У ТАБОРІ «СОНЯЧНИЙ» (+вІДЕО)
  З 5 липня 2018 року у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку обласного Центру туризму, спорту та екскурсій таборі «Сонячний» розпочалась ІІ зміна, на яку заїхало 204 дитини.
II Zmina Conyachnuy 8
   «Табір Сонячний» має хорошу репутацію і став улюбленим місцем відпочинку не лише волинських школярів. Сюди приїхали діти навіть із сусідніх областей, зокрема з міст Львова та Тернополя, а також школярі Луцького, Ківерцівського, Ковельського, Горохівського районів та міста Луцька. Чимало дітей вже не вперше тут відпочивають.
II Zmina Conyachnuy 9
II Zmina Conyachnuy 11
   Як зазначив директор Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін: «Цей табір подобається дітям завдяки його спортивно-туристській спрямованості та різноманітному активному відпочинку. Тут є озеро, де діти щодня купаються, катаються на човнах та катамарані, мотузкове містечко, скеледром, спортивні та ігрові майданчики з гойдалками. Інструктори Центру туризму проводять для дітей майстер-класи з туризму - пішохідного, водного, велосипедного, орієнтування на місцевості, водять у походи».
II Zmina Conyachnuy 7
II Zmina Conyachnuy 12
II Zmina Conyachnuy 14
II Zmina Conyachnuy 13
II Zmina Conyachnuy 10
II Zmina Conyachnuy 2
    Програма активного відпочинку та дозвілля в таборі цікава і насичена різноманітними спортивними та культурно-мистецькимизаходами. Кожен день неповторний, має свою назву і присвячений певній тематиці: День єднання та дружби, День казки, День туризму, День жартів, спортивний день, День козацтва, олімпійський день, День патріота, День здоров’я та інші. Спортивні змагання, конкурси, свята, ігри, веселі естафети, шоу-програми, дискотеки та багато-багато іншогомаксимально наповнюють відпочинок дітей.
  II Zmina Conyachnuy 3
II Zmina Conyachnuy
II Zmina Conyachnuy 1
II Zmina Conyachnuy 17
    II Zmina Conyachnuy 5
II Zmina Conyachnuy 20
II Zmina Conyachnuy 23
    II Zmina Conyachnuy 34
II Zmina Conyachnuy 32
II Zmina Conyachnuy 30
II Zmina Conyachnuy 4
      - У нашому таборі ми намагаємось створити всі умови для того, аби діти, перебуваючи тут, оздоровились і загартувались,  пізнали щось нове і корисне для себе, випробували свої сили на туристському мотузковому містечку, адже діти, особливо з сільської місцевості, більше ніде не мають такої можливості- говорить старший інструктор табору Ірина Тарасюк. З дітьми працюють хороші вожаті з Луцького педагогічного коледжу та Східноєвропейського національного університету, які попередньо проходили спеціальну підготовку у Центрі туризму, спорту та екскурсій.
II Zmina Conyachnuy 33
II Zmina Conyachnuy 24
II Zmina Conyachnuy 31
II Zmina Conyachnuy 29
    II Zmina Conyachnuy 18
   - Я відпочивала в різних таборах, - говорить Уляна Ващук, - проте в «Сонячному» мені найбільше сподобалось, адже тут є багато різних туристсько-спортивних розваг, а ще ми катаємось на катамаранах і щодня купаємось.
II Zmina Conyachnuy 6
II Zmina Conyachnuy 19
    Загальне оздоровлення дітей проводиться під час загартовування водними процедурами, виконання фізичних вправ, лісових прогулянок. Такий відпочинок якнайкраще впливає на гармонійний розвиток дитячого організму, а калорійне 5-разове харчування, в раціоні якого обов’язково овочі, фрукти, соки, свіжа випічка поповнюють запас сил та енергії.
II Zmina Conyachnuy 21
II Zmina Conyachnuy 22
II Zmina Conyachnuy 25
II Zmina Conyachnuy 26
II Zmina Conyachnuy 27
II Zmina Conyachnuy 15

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31