Рейтинг користувача:  / 12
ГіршийКращий 
Z Vuhovanciv17 січня 2019р.
У Копачівській школі Рожищенського району відбулася зустріч вихованців туристсько-спортивних гуртків
різних років
    Керівник Копачівської філії Центру туризму, спорту та екскурсій Юрій Бурбан зазначив: «Туризм виховує хороших людей. Займаючись в гуртках, діти мають змогу навчитись багатьом корисним справам, набути важливі вміння та навички, які стають у нагоді в дорослому житті. З різних причин багатьом не вдалося прибути на зустріч, але ті хто прийшов,  мали можливість обмінялися спогадами і враженнями про останні 10 років життя шкільного туризму, згадати про свої досягнення та здобутки».

Z Vuhovanciv 3

   Вихованці Рожищенського району неодноразово захищали честь нашої області в складі збірних команд на Чемпіонатах і Кубках України і ставали переможцями та призерами. Про високий рівень досягнень свідчить і те, що 9 спортсменів виконали норматив «КАНДИДАТ  У  МАЙСТРИ СПОРТУ». Це  -  Микола Чабанчук, Іванна Лукянчук, Оксана Кучерук, Борис Криштапюк, Іван Гаць, Микола Гейне, Парасковія Зуб, Мирослава Токарська, Дмитро Яма. Під час зустрічі голова федерації спортивного туризму Волині Леонід Толстіхін вручив відповідні значки та посвідчення спортсменам.
Z Vuhovanciv 1
Z Vuhovanciv 2
     Учасники зустрічі з вдячністю згадували тренерів, які  їх виховували в різні роки, - це Юрій Бурбан, Олександр Кідиба, Леонід Толстіхін, Олександр Альошин, Микола Кльоц, Олександр Оришко, Анатолій Сєгодін, Борис Третевич.
    Сьогодні це вже дорослі люди, більшість з них здобули вищу освіту, працюють, несуть службу за контрактом у Збройних силах України, виховують вже своїх дітей, проте завжди з приємністю і теплотою згадують ті роки, коли займались в туристських гуртках, їздили на змагання, ходили в походи. Життя продовжується, але основи здорового способу життя, туристських навичок, жага до перемоги, наполегливість у досягненні результату, закладені у дитинстві, чудово допомагають у подальшому самостійному житті.
Z Vuhovanciv 4
Z Vuhovanciv 5
Z Vuhovanciv 6

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31