Рейтинг користувача:  / 11
ГіршийКращий 
K myzeiv 131 лютого 2019р.
В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ ТУРИЗМУ
ДІТИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ МУЗЕЇ
СВОЇХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
   31 січня 2019 року в обласному Центрі туризму, спорту та екскурсій відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».
 K myzeiv
   Співорганізаторами конкурсу стали управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та Волинський краєзнавчий музей. На обласний конкурс завітали заступник начальника управління освіти, наук та молоді Тетяна Соломіна та головний спеціаліст управління освіти, науки та молоді Оксана Малащук.
K myzeiv 5
K myzeiv 1
   Такий конкурс вже втретє відбувається на теренах нашої області і цього разу було презентовано 21 шкільний музей за трьома напрямками: «Військово-історичні музеї», «Історичні музеї» та «Краєзнавчі музеї».
K myzeiv 2
K myzeiv 6
K myzeiv 3
   Представляючи свої музеї, юні екскурсоводи підкреслювали важливість роботи таких осередків національно-патріотичного виховання молоді, де проводиться краєзнавчо-пошукова та просвітницька робота, досліджується історико-культурна спадщина українського народу, вивчається природа рідного краю. 
   На сьогодні на Волині діє 181 музей при різних закладах освіти і 35 з яких удостоєні високого звання «Зразковий музей». А координатором цієї масштабної роботи в області є Центр туризму, спорту та екскурсій. 
За допомогою презентацій учасники конкурсу намагались передати атмосферу і величезні надбання музеїв своїх закладів освіти, показували майстерність екскурсовода у поєднанні з демонстрацією експозицій музею. 
K myzeiv 8
K myzeiv 4
K myzeiv 9
K myzeiv 12
K myzeiv 10
K myzeiv 11
K myzeiv 14
K myzeiv 7
    За підсумками журі конкурсу, до складу якого ввійшли працівники Волинського краєзнавчого музею, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Луцького педагогічного коледжу, Луцького навчально-реабілітаційного центру, представник національної спілки краєзнавців України та Центру туризму, спорту та екскурсій, переможцями стали: 
- у напрямі «Військово-історичні музеї» – Світюк Тетяна, учениця 9 класу Гущанського ліцею Любомльського району (керівник Середа Н.Ю.), 
- у напрямі «Історичні музеї» – Грицюк Наталія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Соловичі Турійського району (керівник Лапчук С.М.), 
- у напрямі «Краєзнавчі музеї» – Кошелюк Євген, учень 8 класу «Бірківського ліцею» Любешівської селищної ради (керівник Семенюк Б.І.). 
Саме ці юні екскурсоводи представлятимуть нашу область на ІІ-му Всеукраїнському турі конкурсу. 
K myzeiv 15
   Переможці та призери нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломами Центру туризму, спорту та екскурсій та призами. Крім того, учасники конкурсу мали чудову нагоду відвідати Волинський краєзнавчий музей.
K myzeiv 16
K myzeiv 17
K myzeiv 18

 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28