Рейтинг користувача:  / 9
ГіршийКращий 
O-Tyr 2511 лютого 2019р.
ШКОЛЯРІ ЗМАГАЛИСЬ У ТУРИСТСЬКИХ
НАВИЧКАХ ТА ОРІЄНТУВАННІ НА МІСЦЕВОСТІ
     10 лютого 2019 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 м.Луцька відбулись масові старти для школярів з пішохідного туризму та спортивного орієнтування.
    У змаганнях, організованих обласним Центром туризму, спорту та екскурсій та Луцьким міським центром туризму, спорту і краєзнавства, взяли участь більше сотні школярів віком від 7 до 16 років не лише з міста Луцька, а й Луцького, Ківерцівського районів, Боратинської громади.
O-Tyr 1
O-Tyr
   Відразу після відкриття розпочались паралельно старти змагань з туризму та орієнтування у трьох вікових групах окремо серед хлопців та дівчат.
   Коротку дистанцію туристської «Смуги перешкод» організатори облаштували у спортивній залі школи, де спортсмени долали умовне болото по жердинах та купинах, показували свої вміння під час проходження технічних етапів підйому, траверсу та спуску, навісної переправи.
O-Tyr 26
O-Tyr 27
O-Tyr 28
O-Tyr 29
O-Tyr 30
O-Tyr 34
O-Tyr 31
O-Tyr 32
Найкращі вміння та спритність на дистанції у молодшій віковій групі показали:
І місце – Яцюк Максим та Костенюк Кіра;
ІІ місце – Войтович Ярослав та Яриз Маргарита;
ІІІ місце – Вікталюк Роман та Панасюк Юлія;
у середній віковій групі:
І місце – Карпюк Остап та Лінник Анастасія;
ІІ місце – Мельник Вадим, Стричинець Сергій та Яриз Іванна;
ІІІ місце – Сироватка Софія;
у старшій віковій групі:
І місце – Патута Максим, Єфімова Діана та Павлюк Ірина;
ІІ місце – Шмига Іван;
ІІІ місце – Луковський Олександр та Дмитрук Лілія
O-Tyr 33
O-Tyr 19
O-Tyr 17
O-Tyr 15
O-Tyr 20
O-Tyr 21
O-Tyr 22
O-Tyr 23
O-Tyr 24
O-Tyr 39
O-Tyr 40
O-Tyr 35
O-Tyr 36
O-Tyr 37
O-Tyr 38
O-Tyr 25
O-Tyr 18
   В той же час в дворі школи відбувались змагання зі спортивного орієнтування. Діти долали невелику дистанцію за вибором, демонструючи свої вміння і навички з орієнтування на місцевості.
O-Tyr 3
O-Tyr 4
O-Tyr 5
O-Tyr 6
O-Tyr 11
O-Tyr 12
   Перемогу у молодшій групі вибороли:
І місце: Войтович Ярослав та Дігалевич Софія:
ІІ місце: Романиця Андрій та Поддобюк Мар`яна; 
ІІІ місце: Савонік Назарій та Климук Іванна;
у середній віковій групі:
І місце: Новосад Ілля та Рейкіна Олександра ;
ІІ місце: Приступа Андрій та Трофимчук Діана;
ІІІ місце: Шевчук Назар та Ремба Яна;
у старшій віковій групі:
І місце: Горлатий Максим та Єфімова Діана;
ІІ місце: Патута Максим та Дмитрук Лілія;
ІІІ місце: Миронько Павло та Демчук Ангеліна.
Переможці та призери в кожному виді були нагороджені грамотами та дипломами від організаторів змагань.
O-Tyr 8
O-Tyr 9
O-Tyr 10
O-Tyr 13
O-Tyr 14
O-Tyr 7

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28