Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 
Sh Pidstarshun 1022 квітня 2019р.
Вся Україна в луцьку
    17- 20 квітня в Луцьку в Центрі туризму, спорту та екскурсій відбувався Всеукраїнський навчально-виховний табір «Школа підстаршин», (семінар – тренінг виховників).
Sh Pidstarshun
Sh Pidstarshun 1
   Формування роїв та куренів, ігрова методика, правила комунікації дорослі-діти, виховний ідеал джури, як стати виховником, основні правила та умови проведення шкільних етапів гри «Сокіл» («Джура»), таборування, організація робити курінного табору, різноманітні практичні заняття по роях, гутірки, вправи та ігри в групах, театралізовані презентації куренів, перегляд фільмів.
Sh Pidstarshun 5
Sh Pidstarshun 9
    Заняття з туризму, орієнтування, практичного застосування стрілецької зброї, надання першої домедичної допомоги, ігри в лазертаг і страйкбол, стрільба з лука та багато іншого.
Sh Pidstarshun 6
Sh Pidstarshun 11
Sh Pidstarshun 12
Sh Pidstarshun 15
Sh Pidstarshun 18
     Крім того, учасники табору познайомляться з принципами фінансування проектів і заходів гри «Джура» та її різновидів, обговорили сучасні дитячі та молодіжні організації, ознайомилися з  методичною літературою для допомоги виховнику.

Sh Pidstarshun 17
   Основними видами занять були тренінги, ігри, лекції-семінари та практичне застосування здобутих на них знань, робота в команді, злагодженість. Обговорили також стратегії національно-патріотичного виховання, мету, положення та програму військово-патріотичної дитячо-юнацької  гри «Сокіл» («Джура»).
Sh Pidstarshun 8
Sh Pidstarshun 16
     На відкритті семінару з вітальним словом виступили директор Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Богдан Бальбуза, заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександр Ткачук та директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько.
Sh Pidstarshun 7
Sh Pidstarshun 3
Sh Pidstarshun 4
   Як зазначає Олександр, один з учасників семінару-тренінгу: «Ми отримали корисні знання та поради. Є над чим працювати й куди рухатися. Тут ми з’їхалися зі всієї України, але навчилися працювати як одна команда. Це дуже мотивує».
   У роботі  Всеукраїнського навчально-виховного табору взяли участь вчителі, працівники закладів позашкільної освіти та представники громадських організацій з 16 областей України: Волинської, Вінницької, Житомирської, Донецької, Луганської, Хмельницької, Львівської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Черкаської, Київської,Тернопільської та Івано-Франківської.
     Ораганізаторами заходу були Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій спільно з ГО «ВМР «Національний Альянс» за сприяння відділу Національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України. 
Sh Pidstarshun 10
     Особлива подяка тренерам – Дружинович Сергій та Дружинович Тетяна, Онищук Леся та Омельчук Емма; лекторам – Бігус Микола, Каширець Максим, Гнатюк Віталій, Третевич Борис, Черчик Олег, Кльоц Микола, Востріков Андрій, Вавриш Володимир. Дякуємо Волинський обласний військовий комісаріат за навчання практичного поводження зі стрілецькою зброєю та ГО "Тивер" й Національна Гвардія України за навчання надання домедичної допомоги.
      Дякуємо, що ділилися досвідом, навчали та надихали на плідну працю.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30