Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 
NaVidkrutti«ВОЛИНСЬКІ ЯСТРУБИ»
ЗНОВУ ПЕРШІ

На острові Хортиця в м.Запоріжжі побували найкращі джури Волині – переможці обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Впродовж 10 днів ліцеїсти брали участь у Всеукраїнському зборі активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - "Джура-2014: Хортиця".
Джурами в Україні називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Отримати такий статус міг лише той, хто пройшов певні випробовування – як фізичні, так і моральні.
У Зборі на священному місці для всіх козаків змагались 200 учасників з роїв загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, клубів та дитячо–юнацьких громадських організацій з 25 команд 20-ти областей України.
KomandaVolZkerivnukomЗгідно з умовами Збору рій складався із учасників 13–16 років. Команду «Волинські яструби» представляли Шнит Дмитро, Дячук Володимир, Головенко Микола, Пилипчук Ігор, Сорока Павло, Кубай Андрій, Павзюк Тетяна, Демчук Оксана. Керівник рою Попович Юрій Васильович, виховник –Гаврильчук Андрій Ярославович.
В неофіційному загальному заліку рій «Волинські яструби» черговий раз виборов І місце, показавши справжню силу, вправність, витривалість та кмітливість у численних випробуваннях.
Не було рівних «Волинським яструбам» у звитяжних змаганнях «Лава на лаву», І місце також вони вибороли у конкурсі строю та пісні «Впоряд» і лише трішки поступилися рою «Вовкулаки» з Львівської області у стрільбі з пневматичної зброї, завоювавши ІІ місце. Почесно, що серед 200 джур ІІ місце в особистому заліку зі стрільби виборов Дячук Володимир з результатом 47 очок з 50 можливих. Кожен виступ нашої команди був наповнений духом справжнього патріотизму та козацьких традицій, любов’ю до свого краю та Батьківщини.
VolLiceistukrawiKonkyrsПід час змагань джури занурилися в атмосферу козацтва і випробовували себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних та патріотичних конкурсах: творчо–мистецькому звіті «Ватра», інтелектуальній грі–вікторині «Відун», інтелектуально–творчій грі за методикою квестів «Пластун», звитяжних змаганнях «Лава на лаву», туристсько–спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, одноденному туристсько–краєзнавчому поході, конкурсі строю та пісні «Впоряд», стрільбі з пневматичної зброї, тактичної гри на місцевості з елементами топографії та орієнтування «Теренова гра», таборуванні (бівак), наданні першої долікарської допомоги «Рятівник».
VolunyanuDolDustОрганізатори потурбувались наситити програму Збору не лише численними вишколами, змаганнями та випробуваннями. Досить цікавою та різноманітною була екскурсійна програма. Учасники Збору побували в музеї історії запорізького козацтва та історико-культурному комплексі «Запорізька Січ», пройшли ритуал очищення на святилищі епохи бронзи, відвідали кінний театр, мандрували катером довкола острова Хортиця зі шлюзуванням на ДніпроГЕСі. Побували джури у військовій частині, де проходили зустрічі з військовослужбовцями, знайомство з умовами їхнього розміщення та зразками військової техніки, стріляли із АК – 74 бойовими набоями. Особливо цікавими для дітей були нічні варти на Січі під керівництвом Кошового отамана Січі Запорізької, під час яких хлопці знайомились з умовами побуту козаків та їхніми звичаями, вчились стріляти з лука, вправлялись з мечем та сокирами і несли справжню нічну ватру. А в моменти перепочинку діти мали можливість спілкуватись з козацькою старшиною, цікавими людьми та купатись у теплому Дніпрі. Тож перебування на славній Хортиці запам’ятається дітям на все життя.
Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») проводиться в Україні з 2003 року з метою патріотичного виховання учнівської молоді, підготовки до захисту Вітчизни, виховання поваги до народних традицій та національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів.
VolunskiYastrybuNaXortuci1З 2007 року координацією розвитку військово-патріотичної роботи в навчально-виховних закладах області займається Волинський обласний центр туризму, спорту та екскурсій. Команди Волинської області у Всеукраїнських фінальних іграх військово-патріотичного спрямування завжди серед кращих.
Гра «Сокіл» («Джура») на Волині є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи, про що свідчить чергова перемога «Волинських яструбів». 

 Прес-служба Волинського обласного

центру туризму, спорту та екскурсій.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < липня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31