Рейтинг користувача:  / 5
ГіршийКращий 
 
NavisnaПЕРШІ СТАРТИ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ З ТУРИЗМУ 
    Турбаза Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» черговий раз гостинно відчинила свої двері для кращих спортсменів-туристів.
15 серпня розпочались Міжнародні змагання зі спортивного туризму серед юніорів під назвою «Волинь». На відкритті юних туристів – команди з Литви та ряду областей України – ShukyvannyaДніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Рівненської і звичайно Волинської – привітали директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олександр Наровлянський. Представник Литви Маріус Джускєвічус під час свого виступу теж побажав успіхів всім спортсменам та запевнив у дружніх відносинах до України і зокрема до волинських туристів, які завжди радо і тепло приймають їх уже втретє.
Etap       Після відкриття стартували особисті змагання з техніки пішохідного туризму. KolodaЮнаки і дівчата демонстрували свої вміння і навички долання туристськоїNaStarti «Смуги перешкод». Кращі результати серед дівчат показали спортсменки з Литви – Реда Руткунайте, Івтіна Подворная та Наталія Гелешко з Рівненщини. Серед хлопців найспритнішими стали Ернесте Балтіунас з Литви, Євген Захаров із Закарпаття та волинянин Сергій Бобела. 
      NaEtapiStinaDoneck       16 серпня юні туристи долатимуть досить складну комбіновану дистанцію, яка складається із трьох частин: водного етапу на байдарці, велосипедного етапу та долання маршруту по карті через ліс з технічними туристськими перешкодами. 
       Після складних дистанцій організатори спланували день відпочинку, де для команд буде влаштовано екскурсію в місто Луцьк. А далі, згідно програми заходу - 18-19 серпня - учасники продовжать свої змагання на туристських дистанціях у командному заліку.

Прес-служба ЦТСЕ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < серпня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31