Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 

 Vidkruttya

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ СЕРЕД ЮНАКІВ
З 21 по 27 серпня на турбазі Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний»
відбувся Всеукраїнський дитячий Фестиваль спортивного орієнтування, в рамках якого проходив Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

   Захід організований Федерацією спортивного орієнтування України та Волинським обласним   Центром туризму, спорту та екскурсій та присвячений 23-й річниці незалежності України.

ShukyvannyaВідкриття змагань розпочалось підняттям державного прапору, після чого учасники змагань вшанували пам'ять загиблих за незалежність України хвилиною мовчання. Головний суддя змагань – директор Волинського центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін привітав юних спортсменів, які приїхали з 16 областей та міст України, в тому числі Донецької та Луганської, та запевнив, що не дивлячись на складний для країни час, суддівська колегія прикладе максимум зусиль, щоб захід відбувся на високому рівні, а у дітей та тренерів залишились лише приємні враження від перебування у волинському краї.
Shukyvannya1
Понад 250 спортсменів (від 11 до 18 років) змагались протягом семи днів на різних дистанціях у восьми групах. Цікаві та динамічні дистанції, сплановані організаторами змагань, вимагали від учасників проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на пересічній місцевості. Орієнтування – це вид спорту, який вимагає поєднання як фізичних, так і розумових якостей спортсмена. Адже залежно від того, наскільки вміло і тактично правильно спортсмен спланує свій рух по дистанції у пошуках контрольних пунктів, залежить його результат. Полегшує завдання якісна, насичена інформацією, спортивна карта. До змагань були підготовлені нові карти лісових масивів Гаразджа та Воротнів Луцького району. Завдяки NaKPелектронній відмітці на контрольних пунктах, яка є обов’язковим елементом європейських та національних чемпіонатів, організатори змагань оперативно підводили підсумки кожного дня.
Згідно програми заходу, 22-23 серпня відбувались старти на Першість Всеукраїнського табору орієнтувальників. Перемогу в особистому заліку здобули: Ткачук Вікторія та Кучер Анастасія з Дніпропетровська, Ткаченко Анжела та Велько Назар з Черкаської області, Козицький Жан та Мучак Богдана з Київської області, Піддубний Михайло з Полтавщини та Паляниця Станіслав з Херсонщини.
NaKP1
А з 25 по 27 серпня стартував Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Чемпіонами в особистому заліку в різних вікових групах стали: Басюк Анастасія та Нагорнюк Сергій (Вінниця), Ходорчук Юлія (Волинь), Ткачук Вікторія (Дніпропетровськ), Теремецький Тимофій, Мучак Богдана, Козицький Жан (Київська обл.), Гусак Тетяна (м.Київ), Коновалов Олексій (Луганська обл.), Паляниця Станіслав (Херсонська обл.), Нікітін Євген (Чернівецька обл.), Ткаченко Анжела та Миронюк Аліна (Черкаська обл.).Peremogci1
У командному загальному заліку володарями кубку Чемпіонату України стали орієнтувальники Волині, друге місце посіла команда з Дніпропетровщини, а замкнули трійку лідерів спортсмени Київської області. Слід відмітити і ряд волинських спортсменів, які були у числі призерів на окремих дистанціях – це Гейне Микола, Зуб Парасковія, Климчук Анна, Королюк Анастасія та Микитюк Яна.
Peremogci
Переможці та призери змагань отримали грамоти та диплом Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій та медалі.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < серпня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31