Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 

Estafeta1ЗЛІТ  ОСВІТЯН   НА ЛЮБОМЛЬЩИНІ

     18-20 вересня в урочищі "Машівський бір", що на околицях Любомля відбулися Відкриті змагання з туризму серед працівників освіти, організовані відділом освіти Любомльської РДА, районною профспілковою організацією працівників освіти, за сприянням Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій.

     
   На урочистому  відкритті змагань освітян району привітали Василь Стрільчук – начальник відділу освіти Любомльської РДА, Микола Сушик – голова районної ради, Леонід Толстіхін – директор обласного Центру туризму, спору та екскурсій, які у своїх виступах підкреслили важливість даного заходу. Адже саме туризм дає необхідні життєві вміння та навички, особливо актуальні в теперішній час, такі як виживання в природному середовищі, самообслуговування, орієнтування на місцевості, а ще виховуються мужність, сила волі, терпіння до несприятливих умов, взаємодопомога, патріотизм, любов до рідного краю. І саме від педагогів, які можуть передати своїм вихованцям всі ті необхідні знання та вміння, і залежить виховання підростаючого покоління, патріотів своєї Батьківщини.
   Протягом  трьох днів 26 команд вчителів загальноосвітніх шкіл Любомльського району змагались за першість в орієнтуванні на місцевості,soLuboml долали туристську «Смугу перешкод», а ще демонстрували свої вміння з TPT
 TPT2розпалювання вогнища, встановлення намету, в’язання туристських вузлів, облаштування туристського побуту та краєзнавчій вікторині. Вечори патріотичної пісні об’єднували всіх «суперників» у дружньому колі. На один з таких вечорів організатори запросили солдат, які воювали в зоні АТО. У ході заходу було зібрано кошти для потреб військових, які перебувають на сході країни і передано представнику християнської місії волонтерів допомоги бійцям АТО. В останній день змагань освітян відвідали представники районного військкомату, які провели навчання на виявлення вибухонебезпечних предметів та дали уроки поводження зі зброєю.
    У підсумку за результатами всіх випробувань переможний кубок дістався команді вчителів Любомльській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, друге місце посіли освітяни Підгородненської ЗОШ І-ІІ ст. і третє – у вчителів Почапівської ЗОШ І-ІІ ст.  
    Цього року, на жаль, не відбувся зліт-змагання з туризму серед працівників освіти Волині, котрий обласний Центр туризму, спорту та екскурсій традиційно проводить до Всесвітнього Дня туризму, проте дуже добре, що окремі території підтримують хороші традиції і проводять подібні заходи у себе.
 
Estafeta
 Vyzlu2
soLuboml3 
TPT1
Vyzlu1 
Протоколи змагань скачати 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < вересня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30