Рейтинг користувача:  / 7
ГіршийКращий 
ChOblTyrЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ
      10 - 12 жовтня більше 150 юних туристів з різних регіонів області зібралися на турбазі Центру туризму, спорту та екскурсій «табір Сонячний» у с.Гаразджа Луцького району для участі у Чемпіонаті зі спортивного туризму. 
      Протягом трьох днів спортсмени вели напружену боротьбу за першість у трьох видах туризму - пішохідному, водному та велосипедному. Організатори змагань підготували для юних спортсменів цікаві та динамічні дистанції, які розміщувались як на території табору, так і в лісовому масиві поблизу.
     Змагання з техніки пішохідного туризму вимагали від учасників не абиякої спортивно-технічної підготовки та туристської майстерності. Спортсмени долали крутопохилі та навісні переправи, скелелазну стінку, різноманітні спуски, траверси та підйоми. ChOblTyr4
ChOblTyr6 ChOblTyr7
В загальному заліку, який складався з особисто-командних та командних результатів на дистанціях «Смуги перешкод», перемогу виборола команда Ківерцівського району, маючи у своєму активі два перших і одне друге місце, другу сходинку турнірної таблиці посіли юні туристи Рожищенського району, а замкнули трійку лідерів представники Камінь-Каширського району. 
      У змаганнях з водного туризму було найбільше команд. У цьому виді екіпажі змагались у трьох видах суден – на байдарках, катамаранах та човні. Кращі результати на байдарці продемонстрували спортсмени Маневицького району, на катамарані – представники Ківерцівської станції юних туристів, на човні – школярі Старовижівського району. А у загальному підсумку перемога знову дісталась спортсменам Ківерцівського району, друге місце у представників Старовижівського району і третє – у туристів-водників Ковельського району.
    ChOblTyr3ChOblTyr2 
     У велосипедному туризмі спортсмени змагались на трьох дистанціях – «фігурне водіння», 10-ти кілометрове «велоралі» та «тріал». Переможцями на кожній дистанції і в загальному підсумку стали школярі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мизове Старовижівського району, друге і третє місце розділили між собою велотуристи Ківерцівського району та ЗОШ с.Поліське Старовижівського району.
ChOblTyr5 
      Переможці та призери в загальному заліку були нагороджені грамотами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та кубками, а переможці та призери в особистому заліку кожного виду -дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. Проте всі учасники змагань отримали величезний запас енергії, позитивних емоцій та вражень від спілкування з друзями на природі біля вечірнього вогнища. А педагоги та керівники делегацій мали чудову нагоду обмінятись досвідом щодо організації та проведення різноманітних заходів, які проводить обласний Центр туризму, з туристсько-краєзнавчого, спортивно-оздоровчого та військово-патріотичного спрямування.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < жовтня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31