Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 

 

VolOsinАКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ

       Щорічно на шкільних канікулах Волинський обласний центр туризму, спорту та екскурсій проводить відкриті обласні змагання серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування «Волинська осінь». Цього року кількість спортсменів значно збільшилась. Майже 750 школярів - вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків із 18 територій області взяли участь у змаганнях, які відбувались з 28 по 30 жовтня поблизу Нововолинська, Камінь-Каширському та Ківерцівському районах.
 
     Приємно відзначити, що такі заходи підтримуються керівниками міських управлінь та районних відділів освіти. У Нововолинську юних орієнтувальників привітав начальник управління освіти Микола Остапюк. Важливість проведення обласним Центром туризму подібних змагань для виховання та залучення до здорового способу життя школярів підкреслив і начальник відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації Віктор Пась. Активно долучились до проведення змагань Камінь-Каширська та Ківерцівська станції юних туристів, туристсько-краєзнавчий відділ Нововолинського Центру дитячо-юнацької творчості та філії Центру туризму. Завдяки шкільним автобусам збірні команди районів мають можливість дістатись безпосередньо від свого населеного пункту до місць змагань, а також тренери можуть залучити більшу кількість дітей. 
VolOsin1
VolOsin8     
VolOsin10
     Протягом трьох днів спортсмени вели напружену боротьбу за першість у шести вікових групах від 11 до 16 років. Наймасовішими були старти у Ківерцівському районі, де кількість учасників сягала понад 300 чоловік.
VolOsin2 
VolOsin4
VolOsin5
VolOsin7
VolOsin11
  З компасом і картою школярі долали спортивні дистанції лісовими стежками у пошуках контрольних пунктів. Орієнтування – це вид спорту, який вимагає поєднання як фізичних, так і розумових якостей спортсмена. Полегшує завдання якісна, насичена інформацією, спортивна карта. До заходу спеціалістами обласного центру туризму, спорту та екскурсій було підготовлено нові спортивні карти кожного району змагань.
VolOsin12
VolOsin13 
   В загальному командному заліку переможцями стали юні орієнтувальники з Нововолинська, Камінь-Каширського та Маневицького районів. Серед призерів -школярі Старовижівського, Ковельського районів та міст Луцька і Нововолинська. Переможці та призери в загальному заліку нагороджені грамотами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та кубками, в особистому заліку - дипломи Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій. Великим подарунком для всіх учасників була сонячна погода, завдяки якій у кожного залишились приємні враження від спілкування на природі з однолітками з різних територій області, азарт від подолання дистанцій та можливість проявити себе.
      Крім того, майже 500 гуртківців обласного Центру туризму, спорту та екскурсій здійснили походи, експедиції, екскурсії, навчально-тренувальні збори на турбазах «Юний турист» та «табір Сонячний», взяли участь у змаганнях та краєзнавчо-патріотичних заходах, а кращі орієнтувальники 1-2 листопада візьмуть участь у відкритих змаганнях Рівненської області «Лісові канікули». Саме активний відпочинок на природі під час шкільних канікул – це хороший заряд здоров’я, енергії та хорошого настрою на всю наступну навчальну чверть.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < жовтня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30