Рейтинг користувача:  / 10
ГіршийКращий 
TabirSon5«ТАБІР СОНЯЧНИЙ» ВИЗНАНО КРАЩИМ В ОБЛАСТІ
         6 листопада під час розширеної наради у Волинській облдержадміністрації за підсумками оздоровлення та відпочинку дітей відбулось нагородження переможців цьогорічного обласного огляд-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. «Табір Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій визнано кращим в області та нагороджено грамотою управління у справах молоді та спорту та управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.
      Значну роботу у Волинській області здійснює Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки облдержадміністрації щодо реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку, забезпечення всебічного розвитку і виховання дітей, змістовного дозвілля.
TabirSon2
TabirSon3 

TabirSon

TabirSon1

TabirSon4
      У цьому році Центру вдалось збільшити на 26% охоплення дітей відпочинком та оздоровленням від запланованого на початку оздоровчої кампанії, - говорить директор установи Леонід Толстіхін. - За літній період було проведено чотири зміни, у яких відпочило 706 дітей. Відпочинок у таборі «Сонячний» користується великим попитом. Діти, побувавши тут хоча б раз, хочуть знову і знову сюди повернутися. Адже тут цікаве і різноманітне дозвілля, яке не кожен табір зможе запропонувати – плавання на катамарі, байдарках та човнах, туристський навчально-тренувальний полігон зі «скеледромом», пішохідні походи, екскурсії. Впродовж літа тут відпочивали та оздоровлювались діти з різних районів області юні туристи-спортсмени, вихованці Волинської малої академії наук, переможці та призери різних змагань, конкурсів та олімпіад, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди. 
       Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами - спортивні змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри, конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища та багато-багато іншого. Кожна зміна особлива своєю тематикою, спрямуванням та цікава для дітей. Родзинкою перебування в таборі є здійснення 5-6-денного походу, по завершенню якого дітям присвоюються спортивні розряди.
 
       В перспективі обласний Центр туризму планує розширити можливості відпочинку та оздоровлення і створити дитячий Центр дозвілля – говорить Леонід Толстіхін. Крім оздоровлення в літній період, протягом року тут активно проводяться різноманітні обласні, всеукраїнські та міжнародні заходи для учнівської та студентської молоді, педагогів. Цьому сприяють хороші природні умови та вигідне місце розташування, адже поблизу знаходиться ще одна турбаза «Юний турист». Поєднавши інфраструктуру двох турбаз ми створили оздоровчий туристсько-краєзнавчий комплекс для проведення різноманітних масових заходів. Цікаве, насичене та змістовне дозвілля на природі якнайкраще впливає на формування здорового способу життя. Перебуваючи у природному середовищі, мандруючи стежками рідного краю, діти загартовуються, набувають необхідних життєвих вмінь та навичок, а ще виховується почуття бережливого ставлення до природи, традицій та культури, національної свідомості та патріотизму.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < листопада 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30