Рейтинг користувача:  / 9
ГіршийКращий 
GramotaCTSEВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ
    20 листопада в Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася 52 Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся», присвячена розвитку краєзнавства і краєзнавчої освіти на Волині та приурочена 25-річчю заснування Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.
    Центр туризму, спорту та екскурсій є організаційно-методичним центром з розвитку шкільного краєзнавства в області. Щорічно з метою активізації туристсько-краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи в навчально-виховних закладах, вивчення історії рідного краю, збереження та примноження духовної та культурної спадщини проводяться експедиції з активним способом пересування з учнівською молоддю «Мій рідний край», «Історія міст і сіл Волині».
      Під час проведення таких експедицій школярами були досліджені теми історико-культурної спадщини українського народу та природи рідного краю. Роботи юних краєзнавців розкривають цікаві теми під час подорожей. Зібрані матеріали під час пошуково-дослідницької роботи, використовуються у навчально-виховному процесі, а також поповнюють експозиції шкільних музеїв та предметних кабінетів. Творчі пошуки юних волинян отримують високу оцінку на всеукраїнських краєзнавчих заходах. Щороку волиняни стають переможцями та лауреатами всеукраїнських експедицій та конкурсів.
VseykrNaykKonf2 
    Серед різних форм навчально-виховної роботи значну роль відіграють музеї при навчальних закладах. Аналіз їх діяльності підтверджує, що вони є дієвим засобом патріотичного виховання учнівської та студентської молоді, джерелом додаткової інформації до вивчення програмного матеріалу. Центр туризму проводить роботу з обліку та реєстрації музеїв при навчальних закладах області. Станом на 2014 рік в області діє 186 музеїв, у яких зберігається понад 49 тисяч експонатів основного фонду – пам’яток матеріальної і духовної культури, які є частиною Музейного фонду України. 33 музеї навчальних закладів області удостоєно звання «Зразковий музей», а 2 - звання «Народний музей».
VseykrNaykKonf1 
    Центру туризму, спорту та екскурсій є активним учасником всеукраїнських та організатором обласних і міських науково-практичних конференцій, семінарів-практикумів спільно із Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Волинським краєзнавчим музеєм.
VseykrNaykKonf 
     На всеукраїнській науково-практичній конференції було відзначено роботу обласного Центру туризму, спорту та екскурсій та нагороджено грамотою Національної спілки краєзнавців України за значний внесок у розвиток краєзнавчого руху України. Грамоту вручили директору закладу Леоніду Толстіхіну, який також є членом Національної спілки краєзнавців України. 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < листопада 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30