Рейтинг користувача:  / 9
ГіршийКращий 

TKRySilskWkolah4ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧА РОБОТА У СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ

     29 листопада 2014 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Прохід Ратнівського району зібрались 15 команд юних туристів з Камінь-Каширського, Любомльського, Ратнівського та Шацького районів для участі у змаганнях серед філій Центру туризму.
    На відкритті змагань учасників привітали начальник відділу освіти Ратнівської райдержадміністрації Валентин Андросюк, заступник директора Центру туризму, спорту та екскурсій Катерина Павлюк. 
TKRySilskWkolah7 

TKRySilskWkolah

TKRySilskWkolah2

TKRySilskWkolah5

TKRySilskWkolah6

 

   З великим азартом юні спортсмени долали дистанції туристсько-краєзнавчого крос-походу та спортивного орієнтування, підготовлені організаторами змагань на території навчального закладу та населеного пункту.
    У крос-поході сильнішими були команди ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс Камінь - Каширського району (керівник - Карпік С. М.), які посіли І та ІІ місця, ІІІ місце вибороли господарі змагань - команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Прохід Ратнівського району (керівник – Бірук О.В.)
TKRySilskWkolah1 
    На дистанції зі спортивного орієнтування в особистому заліку переможцями та призерами стали:

     Серед хлопців:

- І місце –Король Павло (Любомльський район.);
- ІІ місце – Корпач Дмитро (Ратнівський район);
- ІІІ місце – Антонюк Павло (Ратнівський район);

     Серед дівчат:

- І місце – Ярмолюк Марія (Любомльський район) ;
- ІІ місце – Никитюк Ірина (Ратнівський район);
- ІІІ місце – Брилюк Ангеліна (Ратнівський район).
    В командному заліку зі спортивного орієнтування І місце посіла команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Прохід Ратнівського району (керівник – Бірук О.В.), ІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Штунь Любомльського району і ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раків Ліс Камінь-Каширського району. 
   Переможці та призери отримали дипломи Центру туризму, спорту та екскурсій, а ще всі учасники – заряд бадьорості та хорошого настрою.
   Центр туризму, спорту та екскурсій здійснює комплекс заходів щодо охоплення якнайбільшої кількості школярів із сільської місцевості туристсько-краєзнавчою роботою. З цією метою створено базові та опорні школи, навчально-тренувальні полігони, а також проводяться різноманітні масові заходи для сільських навчально-виховних закладів.

 

 TKRySilskWkolah3
    З року в рік Центр підтримує тенденцію щодо зростання кількості дітей, охоплених різними формами позашкільної туристсько-краєзнавчої роботи – заняття в гуртках, секціях, подорожі, екскурсії, експедиції, конкурси, активний відпочинок та оздоровлення. В цьому плані здійснюється активна співпраця з районними позашкільними навчальними закладами та сільськими школами для надання кожній дитині можливостей здобуття позашкільної освіти, залучення до здорового способу життя, виховання здорових патріотів своєї батьківщини, залучення до гурткової роботи дітей соціально незахищених категорій, сприяння їх всебічному розвитку та соціалізації, розвиток та підтримка обдарованих і талановитих дітей.

 

 

 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31