Рейтинг користувача:  / 11
ГіршийКращий 

VolChemp7ВОЛИНЯНИ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ЛИЖНОГО ТУРИЗМУ

         З 11 по 14 грудня 2014 року поблизу с. Буковець Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з лижного туризму серед дорослих, організований Міністерством молоді та спорту України та Федерацією спортивного туризму України.

 

       Волинь представляла збірна команда обласної федерації спортивного туризму, до складу якої входили працівники та вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій – Олександр Оришко, інструктор з туризму ЦТСЕ, майстер спорту, Тетяна Гись – студентка інституту фізичної культури та здоров’я, Іван Гаць – студент Кременцького педагогічного коледжу та Дмитро Тимощук – учень ЗОШ №13 м.Луцька. 
     
VolChemp2 

VolChemp3

VolChemp4

 

 VolChemp6

    Протягом трьох днів спортсмени змагались на різних дистанціях найвищого V класу на особистій та командній «Смузі перешкод», «Лижному маршруті». Волиняни продемонстрували високий рівень спортивної майстерності, завоювавши перші місця на всіх дистанціях, і відповідно - І місце у загальному заліку. Приємно відзначити, що в особистому заліку серед чоловіків свою беззаперечну майстерність продемонстрував капітан команди Олександр Оришко, а серед жінок – Тетяна Гись, які і стали чемпіонами України з лижного туризму.

 

 VolChemp5
      Крім того, у змаганнях взяла участь і дитяча збірна - вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, які в той час проводили навчально-тренувальні збори з підготовки до Кубку України серед юніорів з лижного туризму. Незважаючи на складний рівень змагань наші юніори зуміли вибороти ІІІ місце у загальному заліку, маючи у своєму активі ІІ, ІІІ та IV місця на різних дистанціях. Для них ці змагання були своєрідним етапом підготовки до Всеукраїнських змагань з лижного туризму, які відбудуться у січні 2015 року у Львівській області.

VolChemp1

 

 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

<< < грудня 2014 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31