листопада 2014

24 листопада 2014

Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція

GramotaCTSEВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ
    20 листопада в Луцьку на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася 52 Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся», присвячена розвитку краєзнавства і краєзнавчої освіти на Волині та приурочена 25-річчю заснування Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.
Читать далее

20 листопада 2014

Крос-похід

       29.11.2014р. в Ратнівському районі відбудеться
 туристсько-краєзнавчий крос-похід серед філій ЦТСЕ.
Читать далее

19 листопада 2014

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

MCHS 
 
  
      З 10 по 16 листопада 2014 року у Центрі туризму, спорту та екскурсій проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Читать далее

18 листопада 2014

Туристичне асорті

TyrasortiТУРИСТСЬКЕ АСОРТІ
       16 листопада у ботанічному саду поблизу Палацу учнівської молоді відбулось свято спорту та здорового способу життя, організоване обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.
Читать далее

17 листопада 2014

Увага Увага

FotoTut 

УВАГА!
до 15 грудня 2014 року проводиться обласний конкурс

"В об'єктиві туриста"

        - наказ
        - регламент
Читать далее

14 листопада 2014

На сайті Центру розміщено наказ

    Звертаємо Вашу увагу, що Правила проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України, затверджені наказом Міністерства освіти України від 06 квітня 1999 року № 96 із змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 24.03.2006 №237 та Положення про туристські маршрутно-кваліфікаційні комісії навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2005 року № 295 втратили чинність.
Читать далее

12 листопада 2014

МОВА МАТЕРИНСЬКА, МОВА КАЛИНОВА

Mova Batkiv1МОВА МАТЕРИНСЬКА, МОВА КАЛИНОВА
      9 листопада до Дня української писемності та мови Центр туризму, спорту та екскурсій спільно з міською дитячою бібліотекою провів творчу зустріч з волинським поетом та письменником Йосипом Струцюком.
Читать далее

07 листопада 2014

«ТАБІР СОНЯЧНИЙ» ВИЗНАНО КРАЩИМ В ОБЛАСТІ

TabirSon5«ТАБІР СОНЯЧНИЙ» ВИЗНАНО КРАЩИМ В ОБЛАСТІ
         6 листопада під час розширеної наради у Волинській облдержадміністрації за підсумками оздоровлення та відпочинку дітей відбулось нагородження переможців цьогорічного обласного огляд-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. «Табір Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій визнано кращим в області та нагороджено грамотою управління у справах молоді та спорту та управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.
Читать далее

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ