січня 2015

27 січня 2015

Чергове золото волинських туристів-лижників

 

Чергове золото волинських туристів-лижників

         З 22 по 26 січня на схилах гірськолижного комплексу Славське Львівської області відбулися змагання Кубку України з лижного туризму, організовані Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та Федерацією спортивного туризму України.

 

Читать далее

26 січня 2015

Кубок області серед юніорів

           У розділі краєзнавство розміщені підсумкові накази проведення обласних конкурсів  "Мій рідний край", "Моя Батьківщина - Україна". 

           На сайті Центру у розділі Туризм в заходах розміщені документи проведення Кубку області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.
Читать далее

Я Європеєць

KryshТетяна Круш серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Я – європеєць»
       У жовтні-грудні 2014 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України, Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводився Всеукраїнський конкурс «Я – європеєць».
Читать далее

17 січня 2015

80-річний ювілей

Uviley5 CВІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА ЄВГЕНІЯ ЛУКАШУК
 
      14 січня зустріла свій 80-річний ювілей Лукашук Євгенія Семенівна, керівник Зразкового музею академіка Михайла Кравчука, що у с.Човниця Ківерцівського району. З цієї нагоди працівники Центру туризму, спорту та екскурсій на чолі з директором Леонідом Толстіхіним завітали до ювілярки.
Читать далее

Вивчаємо рідне місто

VuvRidneMistoВИВЧАЄМО РІДНЕ МІСТО
На шкільних канікулах гуртківці Центру туризму, спорту та екскурсій разом зі своїми наставниками здійснили пізнавальну екскурсію в музей історії Луцького братства.
Читать далее

14 січня 2015

Увага

УВАГА! 

У зв`язку із погодними умовами 
Чемпіонат області з лижного туризму,
який мав відбутися 15-16.01.2015 року,
переноситься на 07-08.02.2015р. 
Читать далее

08 січня 2015

Cильні, сміливі, спритні

ccc3СИЛЬНІ, СМІЛИВІ, СПРИТНІ
         Під таким гаслом 5 січня Центр туризму, спорту та екскурсій провів туристсько-спортивний захід для сільських дітей. Піддубцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. гостинно відкрила свої двері для юних туристів, які прибули на змагання із Боратина, Променя, Ківерець, а також школярі та студенти педагогічного коледжу міста Луцька. 
Читать далее

05 січня 2015

РІЗДВЯНА ФЕЄРІЯ

RizdvFeepiya5РІЗДВЯНА ФЕЄРІЯ

         Перші змагання у новому році розпочали юні орієнтувальники. 4 січня понад 70 спортсменів вийшли на старт змагань зі спортивного орієнтування «Різдвяна феєрія», які організував Центр туризму, спорту та екскурсій у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.
Читать далее

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ