лютого 2015

27 лютого 2015

II етап Кубку області

 KybokOblzTyr12КУБОК ОБЛАСТІ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

     В перший день весни - 1 березня відбувся ІІ етап Кубку Волинської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, який вже третій рік поспіль проводить Центр туризму, спорту та екскурсій.

Читать далее

24 лютого 2015

Туризм у сільських школах

TyrSilskuxWkolax12ТУРИЗМ У СІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ
АКТИВНО РОЗВИВАЄТЬСЯ
    21-22 лютого 2015 року у загальноосвітній школі села Великий Курінь Любешівського району відбулись змагання зі спортивного туризму та орієнтування серед філій Центру туризму, спорту та екскурсій, приурочені пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Читать далее

19 лютого 2015

Подарунок від воїнів АТО

PodarynokПОДАРУНОК ЦЕНТРУ ТУРИЗМУ
ВІД ВОЇНІВ АТО
       Велику вдячність за підтримку та цінний і такий необхідний подарунок (компресор для обслуговування автомашин) переказали бійці із зони АТО колективу та вихованцям Центру туризму, спорту та екскурсій.
Читать далее

Активне дозвілля - наше здоров'я

AktuvneDozvillya2АКТИВНЕ ДОЗВІЛЛЯ - НАШЕ ЗДОРОВ`Я
       15 лютого майже 200 юних туристів - гуртківців обласного та міського центру туризму, учні загальноосвітніх шкіл с.Гірка Полонка, с.Промінь, с.Гаразджда Луцького району взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму та орієнтування.
Читать далее

Люби і знай свій рідний край

LybuIZnay2ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ
         14 лютого в актовій залі Центру туризму, спорту та екскурсій відбулась краєзнавча науково-практична конференція під назвою «Люби і знай свій рідний край».
Читать далее

15 лютого 2015

Наша підтримка воїнів АТО

ATO7НАША ПІДТРИМКА ВОЇНІВ АТО
     Цими днями працівники та вихованці Центру туризму, спорту та екскурсій активно долучились до обласної благодійної акції «Бандероль на фронт».
Читать далее

13 лютого 2015

Семінар з питань безпеки життєдіяльності

BGDСЕМІНАР З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
      11 лютого 2015 року в Центрі туризму, спорту та екскурсій проведено навчальний семінар-збори працівників закладу з питань дій під час надзвичайних ситуацій мирного і воєнного часу.
Читать далее

09 лютого 2015

Тиждень військово-патріотичного виховання

        1 березня 2015 року  в Луцькій гімназії №18 відбудеться ІІ етап Кубку області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Розміщені схема доїзду до місця проведення змагань, умови проходження та схеми дистанцій.  Детальніше
        З 16 по 22 лютого 2015 року Центр туризму, спорту та екскурсій проводить Тиждень військово-патріотичного виховання.
       В рамках Тижня: інформаційно-просвітницькі заходи, "Уроки мужності", благодійні акції, відвідування історико-краєзнавчих виставок. Детальніше 

         21-22 лютого 2015 року в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Великий Курінь відбудеться Відкрита першість філій Центру туризму, спорту та екскурсій зі  спортивного туризму та орієнтування. Детальніше

Читать далее

05 лютого 2015

Кубок області з пішохідного туризму

KybokObl18Кубок області з пішохідного туризму

 1 лютого відбулись змагання І етапу Кубку області серед юніорів з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, організовані Центром туризму, спорту та екскурсій та відділом освіти Любомльської райдержадміністрації.

Читать далее

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ